Новини

Kemper створив агрегат для зрізання кукурудзяної стерні

13 Вересня 2017 68

Новий агрегат StalkBuster
Новий агрегат StalkBuster
profi.com

Компанія Kemper розробила новий агрегат для зрізання кукурудзяної стерні StalkBuster. Про це повідомляє agroinfo.com

Кукурудзяний черв'як, або зерновий точильник, все частіше стає серйозною проблемою в багатьох європейських країнах.

Механічні заходи контролю, які в свою чергу, викликають втрати врожаю і якості, включають оранку на глибину не менше 40 см для знищення личинок, але одним з найпопулярніших методів є зрізання кукурудзяної стерні відразу після збирання врожаю. Проблема полягає в тому, що до 30% стерні сплющується під колесами комбайнів і тракторів і залишається на полі, що створює умови для зимівлі личинок у ґрунті.

Компанія Kemper пропонує рішення у вигляді інтегрованої кукурудзяної жатки/стерньової насадки StalkBuster. Технологія, яка отримала золоту медаль на виставці Agritechnica, включає в себе ряд ланцюгів на задній частині рами кукурудзяної жатки, які розпилюють окремі ряди стерні до рівня землі до того, як по ним проїде техніка.

Новий агрегат StalkBuster
Новий агрегат StalkBuster

Дворядний прототип був випробуваний у минулому році на задній панелі жатки Kemper, а зараз проходить випробування повнорозмірний 8-рядний StalkBuster, який додає близько 500 кг ваги і автоматично піднімає ланцюжки при русі назад. Незважаючи на те, що для цієї техніки потрібні два додаткових редуктора, споживана потужність заявляється як низька і становить 4 к.с./ряд.

Обмежена серія виробничих версій запланована на 2019 рік, а у вільному продажі вони з'являться з 2020 року. Ширші 10- і 12-рядні версії знаходяться в стадії розробки.Радимо почитати