Новини

John Deere представить новий трактор 9620RX на Tillage 2017

13 Вересня 2017 89

Новий гусеничний трактор 9620RX
Новий гусеничний трактор 9620RX
agrimachinerynews.com

Компанія John Deere візьме участь у виставці Tillage 2017, яка відбудеться у Великобританії, та продемонструє нові трактори серій 7R, 8R та 9R. Про це повідомляє agrimachinerynews.com

Дебютуватиме на виставці потужний гусеничний трактор 9620RX. Він оснащений 620-сильним 15-літровим двигуном Cummins QSX, що відповідає стандартам контролю викидів 4 ступеню, трансмісією e18, шарнірно-зчленованою рамою, підвіскою кабіни та опціонально функцією ACS для кращої маневреності на полі. Також в новому тракторі доступні системи AutoTrac та JDLink Connect, ширина колій стандартно становить 76 см, опціонально може бути збільшена до 91 см.

Трактор 7310R встановив новий рекорд по ефективності граничних витрат палива 258 г/кВт/год для високопотужних тракторів, сумісних зі стандартами контролю викидів 3b та 4 ступеню. Агрегат пройшов тест Powermix у німецькому випробувальному центрі DLG у 2014 році.

Такий результат показує переваги двигунів John Deere з передовими технологіями, які оснащуються дизельними сажовими фільтрами, серійними турбокомпресорами, системами селективного каталітичного відновлення, вищим тиском впорскування палива для відповідності стандартам IV/FT4.

Серія тракторів 7R оснащена новою трансмісією e23, яка має 23 передні та 11 задніх швидкостей.

Нещодавно 400-сильний трактор 8400R у випробувальному центрі DLG встановив три нових світових рекорди з паливної ефективності у полі та на дорозі, а також показав максимальну тягову потужність. За останнім показником він обігнав свого найближчого конкурента майже на 23% та зміг знизити загальні витрати палива при роботі в полі до 247 г/кВт/год.

Трактор 8400R оснащений новим 9-літровим двигуном John Deere, що відповідає стандартам контролю викидів 4 ступеню, трансмісією e23 та здатний видавати до 450 к.с. з системою інтелектуального керування (IPM). В стандартній комплектації цей агрегат оснащений також системою телематики JDLink, віддаленим доступом до дисплею (RDA) та бездротовою передачею даних (WDT).

На виставці також буде представлена сівалка 750A All-Till з робочою шириною 3, 4 та 6 м. Ця універсальна сівалка має перевірену систему пневматичного висіву, високий кліренс для роботи по системі no-till та можливість висіву в один прохід для відновлення пасовищ.

Сівалка 750A All-Till
Сівалка 750A All-Till 

Висів в один прохід має ряд переваг, порівняно з традиційним обробітком, зокрема, нижчі організаційні витрати, менше вимивання нітратів та збереження вологи в ґрунті.Радимо почитати