Новини

Безпілотник українського виробництва успішно пройшов перші випробування

12 Вересня 2017 78

Дрон DR-60
Дрон DR-60
aggeek.net

Безпілотний літальний апарат DR-60 здійснив перший виліт. Розробкою дрона займається українська компанія Aerodrone. Про це повідомляє aggeek.net

Новий дрон DR-60 — найбільший безпілотний апарат компанії для внесення засобів захисту рослин. Його порожня злітна маса складає 85 кг, а корисне навантаження може досягати 60 кг.

На випробуваннях апарат злетів через 5 секунд після старту, подолавши 80 метрів при розгоні на 70% потужності двигуна. Набір висоти відбувався з високою швидкопідйомністю 5 м/с.

DR-60 здійснив декілька кіл на аеродромі, демонструючи високу якість планування. Також не виникло проблем і з посадкою апарату.

Це тільки перша подібна перевірка, яка проводилася на безпілотнику з порожньою злітною масою. Далі розробникам необхідно буде проводити випробування з корисним навантаженням 60 кг і при налаштуванні автоматичного режиму управління.

Aerodrone в партнерстві з компанією SmartFarming планують розвивати послуги з внесення засобів захисту рослин дронами, які дозволять агровиробникам підвищити врожайність і поліпшити якість врожаю.

Дрони компанії здійснюють високоточне розпилення ЗЗР в автоматичному режимі. Внесення ЗЗР ультрамалооб'ємне — 1-3 л/га; продуктивність обробітку полів — 75 га/год. Насоси припиняють подачу рідини на розпилювачі, коли дрон знаходиться за межами необхідної ділянки.

БПЛА не вимагають додаткового обладнання для роботи на полі. Маршрут дрона визначається за координатами GPS, а політ здійснюється на висоті 5-10 м.Радимо почитати