Новини

Понад 7 млн грн державної компенсації отримають аграрії-клієнти Ощадбанку

12 Вересня 2017 138

Трактор у полі
Трактор у полі
traktorist.ua

У серпні  цього року вже майже 50 клієнтів Ощадбанку — агропромислові підприємства з 14 областей України, стали учасниками урядової програми придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% їхньої вартості з держбюджету. Про це повідомляє прес-служба банку.

Через Ощадбанк ними було придбано 64 одиниці техніки та обладнання для сільськогосподарської діяльності у вітчизняних виробників на загальну суму 35,4 млн грн. Протягом місяця згідно з поданими заявками аграрії отримають понад 7 млн грн державної компенсації.

«Ми продовжуємо приймати заявки від клієнтів. Значення програми для аграріїв важко переоцінити, адже завдяки їй державну підтримку водночас отримують як вітчизняні виробники сільгосптехніки, так і її покупці — виробники сільгосппродукції», — зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Інна Кравчук.

Ощадбанк — уповноважений банк урядової програми підтримки АПК. Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримають 20% компенсації на безповоротній основі. Обробка пакета документів для отримання відшкодування є безкоштовною.

За державною програмою на 2017 рік для аграріїв передбачено 550 млн грн компенсації. На 2018 рік суму заплановано збільшити до 900 млн грн, а у 2019-2021 рр. – до 1,5 млрд грн.Радимо почитати