Новини

Horsch представить дискову борону на виставці Tillage 2017

12 Вересня 2017 39

Дискова борона Joker RT в роботі
Дискова борона Joker RT в роботі
agrimachinerynews.com

Компанія Horsch братиме участь у найбільшій національній сільськогосподарській виставці Великобританії Tillage 2017, в рамках якої представить дискову борону Joker RT з шириною захвату 5, 6, 8, 10 та 12 м. Про це повідомляє agroinfo.com

Ця машина може працювати як на стерні, так і на зораному полі завдяки вирівнюючій пластині з гідравлічним приводом. Пластина містить ряд вирівнюючих лопатей на передній кромці рами і додає машині гнучкості.

«З моменту виходу в 2014 році борона Joker RT завжди була затребувана операторами, які бажають не тільки переходити на велику робочу ширину, але також робити більше операцій за допомогою однієї машини. За допомогою останньої моделі Joker RT ви можете обробляти стерню, а потім опустити вирівнюючу дошку, щоб використовувати ту ж машину безпосередньо на поораній землі», — пояснює генеральний менеджер Horsch у Великобританії Стівен Берч.

Joker RT має довшу раму для забезпечення місця для подвійного ґрунтоущільнювача, в той час як більше простору за культиваційними дисками забезпечує більше часу для осідання ґрунту.

Транспортні колеса були переміщені з задньої частини в центр для забезпечення більшої збалансованості машини під час руху по дорозі. Всі моделі складаються до ширини менш ніж 3 м для зручності перевезення.Радимо почитати