Новини

New Holland представить техніку на виставці Tillage 2017

11 Вересня 2017 46

Трактор T8.435 SmartTrax
Трактор T8.435 SmartTrax
agrimachinerynews.com

Компанія New Holland представить ряд техніки на виставці Tillage 2017, яка пройде 14 вересня у м. Лінкольн, Великобританія. Серед представленої техніки, зокрема, високопотужні трактори серій T6, T7 і T8, а також технології точного землеробства. Про це повідомляє agrimachinerynews.com

У секторі точного землеробства з тракторами New Holland будуть продемонстровані технології IntelliSteer та IntelliTurn.

Серія тракторів T8 має п'ять різних варіантів потужності у діапазоні від 320 к.с. до 435 к.с. Три моделі серії доступні на вибір зі звичайними колесами або з гусеницями SmartTrax.

Також компанія представить в роботі та в статиці трактори T7.290 Heavy Duty, T7.270 AutoCommand та T7.210. Два трактори T7.270, оснащені шинами Trelleborg, будуть працювати з обладнанням Kongskilde, а один буде представлений в статиці на грунті, щоб перевірити різницю тиску шини на ущільнення.

На виставці New Holland представить технологію точного землеробства PLM, демонструючи ряд систем автоматичного керування та навігації, зокрема технологію IntelliTurn. Технологія IntelliTurn дозволяє оператору налаштовувати систему на автоматичне повторення поворотів на основі встановлених параметрів, що підвищує ефективність.

«PLM стає невід'ємною частиною всіх аспектів ведення сільського господарства, тому New Holland в 2017 році використовує технологію NHDrive у лінійці своїх продуктів», — говорить спеціаліст з продукції PLM Фреді Холанд.

Він додає, що важливо, щоб клієнти мали можливість побачити цю технологію в дії на таких тракторах, як T7 HD та ознайомилися з панеллю керування.Радимо почитати