Новини

Grimme представив картоплезбиральний комбайн Ventor 4150

11 Вересня 2017 67

Картоплезбиральний комбайн Ventor 4150
Картоплезбиральний комбайн Ventor 4150
facebook.com

Родинна компанія Grimme презентувала найбільший самохідний картоплезбиральний комбайн. Про це повідомляє fwi.co.uk

Чотирирядний Ventor 4150 оснащений 530-сильним двигуном Mercedes та розвантажувальним бункером ємністю 15 т.

На цьому комбайні використовується система сортування, як на одно- та дворядних причіпних комбайнах серії SE. До цього таку систему було неможливо використовувати на самохідних чотирирядних машинах.

Причіпний комбайн серії SE має багаторівневу систему полотен для підйому, просіювання та транспортування, а також контрольну платформу для доставки чистого урожаю до бункера.

В комбайні Ventor інженерам вдалося скомбінувати дві дворядні машини серії SE, використавши розумну систему складання для отримання допустимої транспортної ширини 3,5 м.

Чотириколісний гігант є досить маневреним і має механізм "крабового ходу".

Ця запатентована конструкція повертається прямо під кабіною та дозволяє рухати викопуючий пристрій та перше полотно окремо від комбайну, при цьому підтримуючи рівномірну подачу матеріалу до другого полотна.

Це означає, що оператор може розподіляти вагу машини, щоб мінімізувати ущільнення грунту та уникнути зіткнень при роботі на нерівній місцевості.

В стандартній комплектації комбайн оснащений новим 12,1-дюймовим сенсорним терміналом і системою спостереження ProCam, яка використовує 2 камери з широким кутом огляду для усунення сліпих зон оператора.Радимо почитати