Новини

Kuhn представить ґрунтообробну техніку на виставці Tillage 2017

11 Вересня 2017 49

Культиватор Prolander 7500
Культиватор Prolander 7500
farmmachinery.co.uk

В цьому році Kuhn Farm Machinery продемонструє широкий асортимент обладнання для культивації на виставці Tillage 2017, яка відбудеться 14 вересня у м. Лінкольн, Великобританія. Про це повідомляє agroinfo.com

Серед іншого обладнання на виставці буде представлений культиватор для мінімального обробітку ґрунту Prolander, доступний в двох варіантах робочої ширини — 6 м і 7,5 м. Культиватор має п'ять рядів зубів (39 зубців на Prolander 6000, 49 зубців на Prolander 7500), встановлених на високій рамі. Обидві машини спроектовані для ряду робіт з мінімального обробітку ґрунту: від другого проходу підготовки посівного ложа до неглибокої культивації стерні.

Серія Prolander в стандартній комплектації оснащена гідравлічно регульованими передніми опорними колесами і гідравлічно регульованою задньою вирівнювальною пластиною. Також на вибір є передні і задні ролики, які дозволять користувачам налаштовувати їхню машину відповідно до конкретних ґрунтових і посівних умов. Для роботи на попередньо зораному ґрунті також є додаткова гідравлічна вирівнювальна пластина.

Обидві моделі складаються на ширину 2,83 метра для зручності транспортування.

Пружинні S-подібні зубці (70x12 мм) розташовані з інтервалом 155 мм і можуть бути оснащені 60-міліметровими сошниками для робіт з підготовки насіннєвого ложа або з 180-міліметровими стрілчастими лапами для поверхневої стерньової оранки. Для задніх котків передбачені наступні варіанти: подвійний трубчастий коток діаметром 400 мм і зубчастий коток (320 мм) для покращення розпушування ґрунту при роботі з більш важким ґрунтом або самоочисні подвійні U-подібні котки діаметром 600 мм, розташовані на відстані 12,9 см для максимального ущільнення ґрунту. Також можлива установка задньої борони для остаточного вирівнювання ґрунту.

Культиватор Prolander має невисокі вимоги по потужності (25-35 к.с. на метр робочої ширини) і високу продуктивність з робочими швидкостями до 12 км/год.Радимо почитати