Новини

Підсумки тижня. 4-10 вересня. Новий офіс Астри та американські гелікоптери на полях Київщини

9 Вересня 2017 187

Трактор ХТЗ та обприскувач Metal-For 3200 на полі ріпаку
Трактор ХТЗ та обприскувач Metal-For 3200 на полі ріпаку
Traktorist.ua

АБА «Астра» відкрила представництво в Черкасах, Claas презентував напівгусеничний трактора, а на Київщині пройшла п’ята «Битва Агротитанів».

Нові дилерські центри ближче до осені почали з’являтися, як гриби після дощу. Цього разу свої двері для клієнтів відкрило представництво компанії «Астра» в Черкасах. У новому офісі розмістили магазин і склад запчастин, сервісну майстерню і виставковий майданчик. Центр буде надавати послуги з продажу та сервісного обслуговування техніки Fendt, Gregoire Besson, Berthoud та інших брендів, котрими традиційно займається компанія.

Наприкінці тижня любителі сільгосптехніки з’їхалися до Київщини на чергову «Битву Агротитанів». Із особливостей цьогорічного заходу варто виділити демо-майданчик сівалок, на якому були представлені місячні сходи і відвідувачі заходу могли на власні очі побачити якість роботи агрегатів. Також, із цікавинок можна згадати гелікоптер Bell-47, вживану техніку від Pottinger, тест-драйв позашляховиків та ще кілька цікавих новинок.

Програма уряду щодо компенсації 20% вартості вітчизняної сільгосптехніки набирає обертів. Цього разу Львівщина анонсувала скорий старт виплатДиректор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз говорить, що в області вже є 20 аграріїв, котрі підпадають під дію програми. Що ж, побачимо, скільки із них отримають гроші.

І якщо на події український ринок був багатим цього тижня, то з новинками нам не пощастило. Зарубіжні компанії порадували більше. Kverneland «вистрілив» дуплетом, а Claas взагалі «забив» хет-трік. Перші презентували оновлену серію плугів 2500 та оснастили прес-підбирачі Fast-Bale системою обмотування плівкою. Claas же оновив прес-підбирачі Quadrant, представив нові ворушилки для сінажу Volto 55 та анонсував випуск першого напівгусеничного трактора Axion 900 Terra Trac.

New Holland представив новий самохідний обприскувач Guardian SP310F. Нова «самохідка» має шасі з кліренсом 198 см, а ширина штанги складає 41 м!

А Pöttinger відзвутував про прибутки в минулому році. Виробнику допоміг підвищений попит на техніку для твариннцитва, за рахунок продажів якої вдалося компенсувати втрати від зниження попиту на грунтообробну техніку. До речі, одним з найбільших і найважливіших ринків для компанії є Україна.

Кумедні та незвичайні новини надходили із Росії, з її трактористом-героєм бойовика, та Білорусі, де трактори МТЗ зорали величезний напис «Білорусь — країна мрії».
Радимо почитати