Новини

На Київщині завершилася Битва Агротитанів 2017

8 Вересня 2017 160

Битва Агротитанів 2017
Битва Агротитанів 2017
traktorist.ua

В с. Степове Тетіївського р-ну, що на Київщині відбулася 5-та виставка сільгосптехніки «Битва Агротитанів».

Під час виставки було представлено близько 100 моделей техніки. Відбувався як статичний огляд експонатів, так і демонстрація роботи машин у полі. Відвідувачі мали змогу «помацати» техніку та особисто прийняти участь у тест-драйві.

Під час проведення заходу діяли чотири демонстраційні зони: грунтообробна техніка; сівалки; обприскувачі та розкидачі добрив; комбайни, жатки та зерновози.

Серед експонентів, була представлена продукція компаній Kuhn, Pottinger, Vaderstad, Case IH, Horsch, Versatile, Massey Ferguson, John Deere, Велес-Агро, Ельворті, JCB, Jacto, Лозівські машини, Гомсельмаш, Apache та інших.

Не обійшлося без експериментів — цього року в демо-зоні сівалок за місяць до проведення Битви всі агрегати провели посів, і під час заходу відвідувачі могли оцінити сходи культур. Також, окрім загальних показів техніки, компанії проводили індивідуальні покази окремих одиниць техніки для потенційних покупців.

Окрім демонстрації сільгосптехніки, відвідувачам виставки представили роботу обладнання для точного землеробства, дронів, а також сільськогосподарського гелікоптера Bell-47.


Гості Битви, котрі мали із собою права, отримали можливість взяти участь у тест-драйві позашляховиків та кросоверів Citroen, Peugeot, Renault, Fiat, Mitsubishi, Skoda та Suzuki. Для цього було створено спеціальний майданчик з перепонами.Радимо почитати