Новини

На Битві Агротитанів представили обприскувач Jacto нового покоління

8 Вересня 2017 216

Кабіна самохідного обприскувача Jacto 3030
Кабіна самохідного обприскувача Jacto 3030
traktorist.ua

Компанія Агріматко Україна презентувала самохідний обприскувач нового покоління Jacto 3030.

Більшість процесів на даному агрегаті автоматизовано. Зокрема, він обладнаний інтелектуальною системою контролю обертів двигуна. В обприскувачі немає педалі газу, і коли вмикається автопілот, швидкість регулюється автоматично і під неї підлаштовуються оберти двигуна. Це зменшує витрати палива до 0,4-0,7 л/га.

Обприскувач Jacto 3030 є повнопривідним, а автоматизована система трансмісії дозволяє контролювати оберти кожного колеса окремо.

«Машина оснащена системою пофорсункового відключення, яка дозволяє більш точно працювати по точному землеробству. Якщо ви заїжджаєте на оброблену поверхню, ця форсунка вимикається і не йде подача робочої рідини. Таким чином іде економія робочої рідини від 7-10% і зростає економічна ефективність самого обприскувача», — розповідає керівник відділу техніки компанії Агріматко Україна Олексій Сірий.

Максимальний кліренс становить 1,75 м, є можливість його регулювання при роботі на різних етапах розвитку рослини.

Одна з основних переваг машини — це керамічний поршневий насос, який дозволяє повністю досягати необхідного тиску вже на початку поля.

На цьому обприскувачі оператор може працювати без захисного одягу, а також тут передбачена система позитивного тиску всередині кабіни. Очищене повітря подається в кабіну і видувається назовні, таким чином робоча рідина не потрапляє всередину.

Ціна на дану модель становить близько $330 тис.Радимо почитати