Новини

На Битві Агротитанів КЕТ-Україна представила техніку для органічного виробництва

7 Вересня 2017 53

Штригель Einböck на Битві Агротитанів
Штригель Einböck на Битві Агротитанів
traktorist.ua

Компанія КЕТ-Україна привезла на Битву Агротитанів ґрунтообробну техніку для органічного виробництва, зокрема, 3 борони австрійського заводу Einböck і німецький мульчувач Müthing.

Перша машина — це класичний 12-метровий штригель Aerostar, а друга машина — це новинка заводу Aerostar-rotation, ротаційний штригель, який більш ефективний за класичний у боротьбі з бур’янами. Він працює на малих швидкостях і не пошкоджує культурні рослини на стадії проростання. Це дуже важливо для органічного землеробства, там де взагалі немає ніякої можливості працювати хімічними засобами.

«Більшість виробників органіки — це наші клієнти. Але якщо взяти класичний штригель, то 90% працює в звичайних господарствах, вони відмовляються від одного обприскування в перевагу штригеля, який за один прохід знищує бур’ян і зберігає вологу в ґрунті», — розповідає представник компанії КЕТ-Україна Олександр Мірненко.

Роторний культиватор компанії Einböck призначений для боротьби з грунтовою кіркою. Він регульований, тому це дає можливість працювати у більш широкому діапазоні по фазі розвитку і по самій кірці.

Мульчувач Müthing призначений для подрібнення пожнивних решток після кукурудзи. Завод спеціалізується виключно на мульчувачах і виробляє понад 35 різних моделей. Сьогодні презентується модель Farmer, яка призначена для полів кукурудзи. Її перевага полягає в тому, що вона працює як при сухій погоді, так і вже пізньої осені, коли пожнивні рештки відсиріли. Якість подрібнення залишається сталою за рахунок великого ножа, 2 рядів змінних протирізів та змінного підбарабання.Радимо почитати