Новини

Pöttinger показав вживану техніку на Битві Агротитанів

7 Вересня 2017 78

Вживана техніка Pöttinger на Битві Агротитанів
Вживана техніка Pöttinger на Битві Агротитанів
traktorist.ua

Сьогодні компанія Pöttinger на виставці Битва Агротитанів показала в роботі кілька одиниць вживаної техніки. Ця техніка з 2010-2011 року працює на господарствах України.

Ідея полягає в тому, щоб показати аграріям, як виглядатиме техніка не тільки після покупки, а й через кілька років активного використання.

Серед представленої техніки дискова борона Terradisc. Новинкою у ній є те, що вона йде з сівалкою для підсіву сидерату та внесення мікродобрив і має універсальний гумовий коток, який добре працює і осінню на лущення стерні, і в передпосівному обробітку. На ній одночасно стоять 2 види дисків — гладкі і вирізні.

Другою одиницею техніки є один із флагманів ринку плугів — Servo 6.50. Новинкою на ньому є коток для зворотного ущільнення. Плуг робить оборот пласта, рихлення грунту, а коток одразу ж за ним за один прохід проводить зворотне ущільнення на глибину до 30 см. Це допомагає утрамбувати грунт на всю глибину оранки і через тиждень після такого обробітку можна виходити на посів.

Це передсерійне виробництво і на сьогодні кілька одиниць такої техніки вже працюють в Україні. Господарства, які вже кілька сезонів працюють з цими котками, задоволені їх роботою і тому зараз ця опція іде в серію.

Третьою одиницею техніки, представленою на виставці, є 8-метровий посівний комплекс з одночасним внесенням добрив Terrasem C8. За місяць до виставки було здійснено демонстраційний посів пшениці даним агрегатом. Тому сьогодні на полі відвідувачі можуть оцінити і техніку в роботі, і сходи за місяць від посіву.Радимо почитати