Новини

На Битві Агротитанів презентували оновлений Massey Fergusson 8737

7 Вересня 2017 89

Оновлений Massey Fergusson 8737 на Битві Агротитанів
Оновлений Massey Fergusson 8737 на Битві Агротитанів
traktorist.ua

Сьогодні на Битві Агротитанів була представлена оновлена модель трактора Massey Fergusson 8737.

Номінальна потужність трактора становить 340 к.с., максимальна — 370 к.с. На тракторі встановлена безступінчаста коробка передач Vario, за рахунок використання якої економиться паливо.

«У тракторі встановлений передній амортизований міст, що дає краще зчеплення з ґрунтом, за рахунок цього зменшується коефіцієнт буксування та досягається мінімальна втрата палива. В транспортному режимі трактор може рухатися зі швидкістю 50 км/год», — коментує новинку представник компанії Мінетех, офіційного дилера Massey Fergusson і Challenger Олег Ємець. 

В стандартній комплектації агрегат оснащений переднім та заднім пригрузами по 1,5 т, опціонально може доставлятися більша кількість.

Продуктивність гідравлічної системи з закритим центром циркуляції становить 250 л/хв. Стандартно трактор оснащений 4 парами гідровиходів, опціонально може встановлюватися  6 пар.

Стандартно іде підготовка під навігацію автопілот, потрібно тільки встановити GSM-модуль.

Максимальна комплектація включає повний комплект перегрузів, потужнішу гуму Michelin, передній моноблок 2,3 т, джойстик для управління і систему телеметрії, за якою можна відслідковувати, де в даний час працює трактор.Радимо почитати