Новини

Більше 100 одиниць техніки в дії буде представлено на Битві Агротитанів 2017

6 Вересня 2017 104

Битва Агротитанів 2017 відбудеться 7-8 вересня
Битва Агротитанів 2017 відбудеться 7-8 вересня
agrotitans.com.ua

У Київській області 7-8 вересня на полях групи компаній «ТАК» відбудеться щорічна виставка-демонстрація техніки в польових умовах «Битва Агротитанів 2017». В рамках виставки буде представлено понад 100 одиниць техніки в дії. Про це повідомляє прес-служба заходу.

Показ техніки здійснюватиметься в межах шести постійно діючих демонстраційних зон: І зона — борони та культиватори; ІІ зона — сівалки; ІІІ зона — плуги та глибокорозпушувачі; ІV зона — комбайни; V зона — гібриди кукурудзи та агрохімія; VI зона — обприскувачі.

«Новинка цього року полягає в тому, що окрім цілеспрямованих групових показів техніки кожен бажаючий зможе обрати ту одиницю, яка його цікавить і компанія виробник здійснить індивідуальну демонстрацію», — коментують організатори Битви Агротитанів.

Такий формат, на думку організаторів, допоможе кожному учаснику вибрати найбільш підходящу для його умов одиницю техніки, врахувати всі особливості та оцінити ефективність роботи агрегата.

«Минулоріч з поля було продано 32 одиниці техніки та укладено 43 договори купівлі-продажу. З урахуванням індивідуальних показів для кожного бажаючого очікуємо, що ця цифра зросте мінімум вдвічі», — пояснюють в оргкомітеті.

Окрім цього, на виставці буде організована демонстраційна зона точного землеробства, де учасники зможуть ознайомитися з останніми розробками у цій сфері, а також зона ранніх посівів, де відвідувачі матимуть змогу оцінити результати роботи сівалок на 4-х тижневих сходах кукурудзи та пшениці.

«Потенційні покупці хочуть бачити і результат роботи сівалки: глибину посіву, густоту та сходження. Саме тому, ми зробили «демонстраційні посіви» за місяць до події», — пояснюють організатори.

Окремо діятиме виставкова зона, де учасники матимуть можливість оглянути зразки техніки в статиці від компаній-партнерів Kuhn, Pottinger, Vaderstad, Case IHHorsch, Iveco, Versatile, Massey Ferguson, Лозівські машини, Titan Machinery, Гомсельмаш, Apache та інших.

Також в рамках виставки будуть проводитися тест-драйви позашляховиків, легкових автомобілів та авто для сільського господарства.Радимо почитати