Новини

АСТРА відкрила новий офіс у Черкасах

6 Вересня 2017 97

Відкриття нового дистриб'юторського центру АБА «АСТРА»
Відкриття нового дистриб'юторського центру АБА «АСТРА»
traktorist.ua

У Черкасах 5 вересня відбулося офіційне відкриття нового регіонального дистриб'юторського центру АБА «АСТРА». Про це повідомляє прес-служба компанії.

 У новому офісі розмістили магазин і склад запчастин, сервісну майстерню і виставковий майданчик. Центр буде надавати послуги з продажу та сервісного обслуговування техніки Fendt, Gregoire Besson, Berthoud та інших традиційнних брендів компанії Астра.

За словами генерального директора АБА «АСТРА» Ігоря Губарєва, відкриття офісу в Черкасах — стратегічно важлива подія, до якої йшли протягом багатьох років. Адже представництво компанії в регіоні було і раніше, але зараз його робота вийшла на новий якісний рівень.

«Ідея відкрити тут регіональний центр виникла ще в далекому 2007 році. Наша компанія поступово росла. За перше півріччя 2017 року ми збільшили наші продажі на 35%, порівняно з аналогічним періодом в 2016 році, тому необхідно було розширювати площу. Ми відкрили тут новий офіс, який поліпшить синхронізацію роботи між відділами, оптимізує процеси. Зараз ми поставили для себе високі цілі і будемо розвиватися і активніше працювати в цьому регіоні», — розповідає Ігор Губарєв.

Новий офіс відповідає всім вимогам AGCO і нічим не відрізняється від європейських регіональних представництв корпорації. Найближчим часом в планах регіональних представників збільшити асортимент продукції в магазині запчастин, розвивати напрямок сервісного обслуговування і залучати нових клієнтів до співпраці.Радимо почитати