Новини

Аграріям Львівщини компенсують 20% вартості вітчизняної техніки — Хмиз

5 Вересня 2017 101

Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації
Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації
traktorist.ua

Агропромисловим підприємствам на Львівщині відшкодують до 20% вартості придбаної вітчизняної техніки та обладнання. Про це повідомляється на сайті Львівської ОДА.

«Аграрії, які придбали техніку починаючи із 15 березня 2017 року включно до 1 грудня 2017 року, мають змогу відшкодувати до 20% від придбання цієї техніки. Аграрії вже сьогодні можуть звертатися у державні банки, де буде можливість ознайомитися з реєстром техніки та обладнання, по якій відбувається компенсація», — зазначила під час брифінгу директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

На цей час майже 20 сільськогосподарських підприємств області придбали техніку вітчизняного виробництва та є потенційними учасниками програми.

Необхідною умовою отримання компенсації є проплата за техніку сільгоспвиробниками через державні банки.

Щоб отримати компенсацію, сільгоспвиробник повинен мати не менше 75% продукції власного виробництва, яку він реалізував упродовж останніх 12-ти місяців.

Не мають права отримати компенсацію виробники, які перебувають на стадії банкрутства, ліквідації, або вже є банкрутами, а також якщо у виробників є заборгованість до державного бюджету більше, ніж 8 місяців.

Детальніше з умовами отримання держкомпенсації за купівлю вітчизняної техніки можна ознайомитися в матеріалі.Радимо почитати