Новини

Michelin анонсував випуск сільгоспшин наступного покоління

5 Вересня 2017 79

Прототип нової шини Lifebib
Прототип нової шини Lifebib
enki.ua

Компанія Michelin продемонструвала відразу кілька прототипів шин для сільськогосподарської техніки на виставці Farm Progress Show 2017, які вийдуть у серійне виробництво у 2018 році. Про це повідомляє enki.ua

Серед новинок, представлених на виставці, варто відзначити кілька моделей.

Шина Lifebib

На думку Michelin, сільськогосподарські шини наступного покоління повинні якомога менше шкодити ґрунту, по якому пересувається техніка. Для цих цілей компанія вирішила змінити традиційний V-подібний малюнок протектора на новий у вигляді пшеничного колоса.

Такі шини з твердою центральною зоною і звуженими плечовими зонами повинні також мати знижений на 20% тиск без втрати тягової і вантажної потужності. Всі ці фактори зможуть забезпечити точність управління, підвищену стійкість і краще зчеплення з ґрунтом.

Шина Agribib2

Ці шини є покращеною версією покришок Agribib і призначені для установки на трактори потужністю від 150 до 500 к.с. Виробник позиціонує дані шини як недорогі преміум-класу. Виробник позиціонує дані шини, як недорогі покришки преміум-класу. Новий продукт буде відрізнятися високим рівнем тяги через глибину протектора R1W і кута нахилу «ялинки» в 45 градусів. Покришки Agribib2 планують випускати в розмірах 380/80R38 142A8/139D і 480/80R50 159A8/159B.

Шина Evobib

Покришки Evobib виробник називає технологією «два в одному». Передбачається, що ці шини регульованого тиску дозволять фермерам використовувати техніку як в польових умовах, так і на дорогах загального користування з асфальтовим і бетонним покриттям.

Центральна секція цих шин має кільце з твердої гуми і боковини з більш м'якого матеріалу. Для роботи в польових умовах в шинах можна буде знижувати тиск до показників 0,6-1,1 бар, в результаті чого на 20% буде збільшуватися контактна пляма і зменшуватися тиск на ґрунт.

Прототип нової шини Evobib
Прототип нової шини Evobib

Під час руху по дорогах з твердим покриттям в шинах тиск потрібно довести до рівня в 2 бари. Тести показали, що сила зчеплення шини з дорогою в такому випадку буде значно збільшуватися, так як з асфальтом в основному буде «працювати» центральна, жорстка частина покришки. Це забезпечить техніці більш плавну їзду, економію палива і підвищену безпеку. Плановані до випуску розміри: VF600/70R30 165D і VF 710/70R42 179D.

Шина Roadbib

Це перша концепція шин Michelin, призначена для сегмента тракторів потужністю 200+ к.с. Roadbib спроектовані спеціально для інтенсивного використання покришок на гравійних дорогах і дорогах з твердим покриттям.

За словами Michelin, такі шини будуть мати на 25% більший термін служби, забезпечувати техніку високою тягою, продуктивністю і витривалістю.

Прототип нової шини Roadbib
Прототип нової шини Roadbib

Виробник підрахував, що потужним тракторам зазвичай доводиться здійснювати буксування причепів і долати великі відстані по дорогах з твердим покриттям. Покришки RoadBIB відрізняються незвичайним малюнком протектора, що складається з 52 блоків, і у них відсутні ґрунтозачепи. В контакті з дорожнім покриттям буде перебувати 40% протектора, що і забезпечить підвищений термін служби шини.

Випуск шин Roadbib виробник планує почати в другій половині 2018 року, з доступними розмірами 600/70R30 і 710/70R42.

Шина Crossgrip

Цей прототип посиленої радіальної шини, стійкої до проколів, з ненаправленим малюнком протектора, призначений для установки на навантажувачі. Заявлено, що такі шини добре демонструють себе на техніці, якій потрібно здійснювати велику кількість різноспрямованих рухів на твердих, вологих і засніжених поверхнях.

Шина буде доступна в розмірах від 18 до 42 дюймів, а її серійний випуск стартує в липні 2018 року.

Прототип нової шини Crossgrip
Прототип нової шини Crossgrip

Шина Loadster

Розроблена для експлуатації на важкій спецтехніці і здатна витримувати інтенсивні навантаження. Висота шини становить 183 см, а ширина — 91 см, завдяки чому ця шина може витримувати навантаження від 8,5 до 17 т, при цьому здійснюючи невеликий тиск на ґрунт.Радимо почитати