Новини

Підсумки тижня. 28 серпня - 3 вересня. Мільярд гривень дотацій та словацький дебют

4 Вересня 2017 57

Підсумки останнього літнього тижня
Підсумки останнього літнього тижня
Traktorist.ua

Наступного року уряд компенсує 1 млрд грн покупцям вітчизняної техніки, Claas розробив додаток для контролю збиральної кампанії, а «Лозівські машини» вийшли на ринок Словаччини.

Перм’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що в 2018 році на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки уряд виділить 1 млрд грн. Це майже в 2 рази більше, ніж цього року. Звичайно, до програм уряду аграрії зазвичай відносяться зі скепсисом, адже виплати за ними доходять не до всіх і не в повній мірі. Але програма компенсації 20% вартості вже почала діяти цього року і перші покупці вже отримали гроші від кабміну. Тому, схоже, аграріям можна розраховувати на ці гроші і починати інвестувати в вітчизняного виробника.

Ще одна позитивна новина прилетіла із Лозової. «Лозівські машини» вийшли на ринок Словаччини. Український виробник прийняв участь у виставці в м. Нітра. На стенді компанії було продемонстровано дискову борону «Дукат-5», котра займає перше місце з експортних продажів серед всіх виробів «Лозівських машин».

І ще один український дебют — «Варіант Агро Буд» успішно провела польові випробування своєї першої зрошувальної машини. Досліди проводили на базі «МПК «Катеринославський»  на Дніпропетровщині. Нова машина буде зрошувати поле люцерни розміром 122 га.

Новини Hi-Tech прийшли із Сумщини. Група компаній «Технологія», яка більше відома виробництвом різноманітної продукції для пакування, заявила про створення лабораторії точного землеробства. Цей проект планують реалізувати на базі «АФ «Тур’янська», яка входить до складу «Технології». Наразі, у господарстві вже використовують аналіз грунту та дослідження вегетативних мас сільгоспкультур, а також займаються моніторингом полів за допомогою гексакоптерів.

Порадували новинами про інноваційні розробки і зарубіжні компанії. Claas представив мобільний додаток для контролю збиральної кампанії. Тепер аграрії зможуть слідкувати за роботою комбайнерів прямо з екранів смартфонів, а механізатори — спілкуватися між собою, що допоможе уникнути великої кількості телефонних дзвінків. Додаток доступний користувачам ОС Android та iOS.

Компанія Goodyear Tire&Rubber Company оголосила про створення нового матеріалу для виготовлення шин. До його складу буде входити соєва олія! Цей компонент надає шинам більшої пластичності при зміні температурних режимів. Цікаво, а чи будуть виробляти шини з сертифікатом organic, якщо до них будуть додавати олію з органічної сої? :)

New Holland представив концепт трактора з метановим двигуном. Використання такого мотору дозволяє знизити витрати на 30%, а кількість шкідливих викидів — на 80%. А окрім користі для навколишнього середовища, трактор має ще й симпатичний футуристичний дизайн.

Із більш традиційних новинок. Case IH обладнав останню серію тракторів Steiger безступінчастою трансмісією CVXDrive. Дана модель — перший повноприводний трактор з шарнірно-зчленованою рамою, оснащений безступінчастою трансмісією.

Kuhn оснастив рулонні прес-підбирачі пакувальником, зробивши доступною в якості опції технологію обмотки тюка плівкою. Нова система зменшує на 30% витрати плівки шляхом розтягування її перед використанням.

І новини з сусідньої Білорусі. Минулого тижня там анонсували створення суперкомбайну, тепер же генеральний директор Науково-практичного центру з механізації сільського господарства НАН Білорусі Сергій Яковчик заявив про плани по розробці першого електротрактору. За словами вченого, білоруська сільгосптехніка потрохи рухається до повної роботизації процесів, тому цей трактор буде ще й безпілотним.

А на нашому сайті продовжують виходити блоги з АгроЕкспедиція «Соняшник 2017», в якій взяв участь і Traktorist.ua. Читайте про стан парків техніки господарств зі всієї України та підготовку до збирання соняшника прямо зараз!Радимо почитати