Новини

Лозівські машини утвердили нового постачальника компонентів

4 Вересня 2017 46

Лозівські машини схвалили нового постачальника
Лозівські машини схвалили нового постачальника
lozovamachinery.com

За результатами трирічного циклу випробувань «Лозівські машини» схвалили нового постачальника компонентів. Ним став світовий виробник запасних частин для сільськогосподарської техніки — компанія Ofas (Італія). Про це повідомляється на сайті компанії.

«Традиційно «Лозівські машини» в своїй продукції використовують диски іспанської компанії Bellota. Однак сьогодні комплектація агротехніки компонентами декількох виробників на вибір споживачів є світовою практикою, і ми перевіряємо в експлуатації диски інших виробників. Зокрема, робочі органи компанії Ofas успішно пройшли трирічний цикл наших випробувань і довели, що здатні забезпечити якісну роботу ґрунтообробних агрегатів «Лозівських машин»,— розповідає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі Олексій Гриненко.

Комплектуючі від компанії Ofas застосовувалися в коротких дискових боронах-лущильниках «Дукат», культиваторі «Червонець» і тестувалися в різних грунтово-кліматичних зонах України.

«На даний момент можемо констатувати, що робочі органи від італійського виробника добре себе зарекомендували. Вони довели свою зносостійкість, високий ступінь твердості, завдяки чому забезпечується міцність під час експлуатації на більш складних ґрунтах, якісне подрібнення рослинних залишків і розпушування землі. За даними результатами Ofas отримав статус схваленого постачальника компонентів для «Лозівських машин», — зазначає головний конструктор.

Головний напрямок діяльності «Лозівських машин» — задовольняти потреби аграріїв у продуктивній агротехніці, яка забезпечує енергозберігаючий обробіток ґрунту з мінімально шкідливим впливом на ґрунт і максимальним урожаєм для фермерів. Висока якість роботи агрегатів «Лозівських машин» зумовлена сучасним технічним рівнем виробництва, постійним контролем якості, впровадженням нових конструкторських рішень, а також вибором надійних постачальників робочих органів.Радимо почитати