Новини

Claas розробив додаток для аграріїв Farm Scout

1 Вересня 2017 55

Додаток Farm Scout від Claas
Додаток Farm Scout від Claas
claas-group.com

Компанія Claas розробила новий додаток для фермерів Farm Scout. Він встановлюється на операційних системах Android та iOS і дозволяє координувати роботу всіх учасників збиральної кампанії. Про це повідомляє agriculture.by

За допомогою програми механізатори можуть спілкуватися під час роботи в полях, відстежувати траєкторію руху сільськогосподарських машин і транспортних засобів, аналізувати відсоток виконання робіт, ставити завдання і контролювати їх виконання.

Фермери також можуть скористатися можливостями Farm Scout, зокрема, ефективно організувати роботу з урахуванням всіх тимчасових вікон і забезпечити доступ всіх співробітників до важливої ​​інформації про хід збирання в режимі онлайн.

Farm Scout виводить на екран прибрані ділянки поля, фіксує точки заїзду на поле і оперативно ділиться цією інформацією в чаті учасників програми. Таким чином, з таким новим продуктом від Claas можна уникнути величезної кількості телефонних дзвінків, необхідних для координації роботи.

Компанія Claas в процесі розробки програми залучала до тестування своїх клієнтів-фермерів з різних країн, щоб переконатися, що додаток відповідає всім потребам сучасних аграріїв. Додаток вже став популярним у Європі. На сьогоднішній момент він доступний для безкоштовного завантаження.Радимо почитати