Новини

Goodyear створив новий матеріал для виготовлення шин — соєву гуму

1 Вересня 2017 69

Goodyear створила новий матеріал для виготовлення шин
Goodyear створила новий матеріал для виготовлення шин
shina.com.ua

Американський виробник шин компанія Goodyear Tire&Rubber Company офіційно оголосила про створення нового компонента на основі соєвої олії, з якого найближчим часом буде розпочато випуск інноваційних шин. Про це повідомляє enki.ua

За словами розробника, шини, створені з «соєвої» гумової композиції, продемонстрували в тестах високу продуктивність покришок на будь-якому дорожньому покритті і за будь-яких погодних умов.

Як виявилося, додавання спеціально обробленої соєвої олії в звичайний склад для виробництва шин надає гумовому матеріалу особливу гнучкість і пластичність при зміні температурних режимів. Даний фактор є ключовим моментом в посиленні зчеплення коліс транспортного засобу з дорожнім покриттям.

Тести Goodyear показали, що гума, яка містить у своєму складі певні пропорції соєвої олії, краще змішується з компаундами, армованими кремнієм, які застосовуються при виробництві певних типів шин. Це також на 8% зменшує питому вагу самих покришок, збільшує ефективність їх виробництва, зменшує собівартість і знижує витрати енергії.

Даний дослідницький проект Goodyear проводив за підтримки та у співпраці з американською Асоціацією фермерів-виробників сої.

Очевидно, тепер новітня технологія виробництва шин з додаванням соєвої олії стане в один ряд з такими інноваціями Goodyear, як використання діоксиду кремнію, отриманого з золи рисового лушпиння, вуглецевого волокна, вулканічного піску і матеріалу DuPontÔ Kevlar.Радимо почитати