Новини

Pöttinger продемонструє в роботі плуг Servo 6.50 на Битві Агротитанів

31 Серпня 2017 59

Плуг Servo 6.50
Плуг Servo 6.50
poettinger.at

Компанія Pöttinger представить свій плуг Servo 6.50 у рамках виставки-демонстрації техніки «Битва Агротитанів 2017». Про це повідомляється на сайті компанії.

Даний агрегат здійснює оранку на глибину до 40 см. Він серійно оснащується перистими або суцільними напівгвинтовими подовженими відвалами та великими кукурудзяними передплужниками. Восьмикорпусний плуг агрегатується з тракторами потужністю від 270 к.с., а сама конструкція розрахована на зусилля в 360 к.с. Плуг оснащений потужною рамою зі сталі австрійської виплавки (180х180х10 мм).

Додаткові поздовжні тяги рами оптимізують траєкторію руху тягового зусилля. Система захисту від перевантаження забезпечує цілісність рами при наїзді на перешкоди та дозволяє міцно утримувати робочі органи навіть після частого спрацювання.

В конструкцію плуга вже закладено функцію он-ланд (оранка біля борозди). Переналаштування з роботи в борозді на роботу біля борозди займає до двох годин роботи і не потребує додаткових витрат. Плуг в системі он-ланд може агрегатуватися з тракторами на спарених колесах чи гумовій гусені. При цьому зменшується буксування та негативний тиск на ґрунтову підошву.

Плуг Servo 6.50 оснащений антибуксувальною системою, яка переносить зусилля з плуга на задню вісь трактора (до 1,5 т) в моменти пікових навантажень. Таким чином зменшується буксування, знижується інтенсивність стирання шин та зменшуються витрати дизелю. Польові дослідження показали зниження витрат від 10%.

Нагадаємо, що на «Битві Агротитанів 2017» компанія Kuhn представить агрегати для точного висіву.Радимо почитати