Новини

Kuhn представив новий прес-підбирач з функцією обгортання плівкою

31 Серпня 2017 50

Прес-підбирач з пакувальником FBP 3135 BalePack
Прес-підбирач з пакувальником FBP 3135 BalePack
agrimachinerynews.com

Компанія Kuhn Farm Machinery модернізувала свій рулонний прес-підбирач з пакувальником, зробивши доступною в якості опції популярну технологію обмотки тюка плівкою. Про це повідомляє agroinfo.com

Після запуску системи обмотки плівкою на моделі iBIO+ минулого року компанія Kuhn встановила унікальну систему обмотки тюків на останній версії моделі FBP 3135 BalePack.

Ця система пакування використовує дві котушки для плівки для обмотування циліндричної сторони тюка. Система має ряд переваг, зокрема, можливість використання рулонів стандартного розміру (25 мкм, 1500м, 750 мм), що виключає необхідність замовляти окремо плівку для зв’язування та пакування.

Система Kuhn зменшує використання плівки до 30% шляхом попереднього розтягування перед обмотуванням, а також забезпечує більш швидке та зручне завантаження рулонів завдяки системі, яка гідравлічно складає плівкові котушки в положення завантаження/розвантаження.

У прес-підбирачі FBP 3135 Bale Pack для пакування також може використовуватися звичайна сітка: процес перемикання між плівкою і сіткою швидкий і простий, оскільки ці дві системи є незалежними.

FBP 3135 поставляється з двома різними системами подрібнення— Opticut 14 або Opticut 23. Кожна версія має приймач 2,30 м, оснащений пристроєм підбору, що забезпечує рівномірну подачу, незалежно від стану рослинної маси.

Opticut 14 оснащений 14 ножами для забезпечення мінімальної довжини нарізання 70 мм. Вибір різних комплектів дозволяє використовувати ножі в п'яти комбінаціях (0, 4, 7 або 14) для отримання бажаної довжини. Opticut 23 пропонує мінімальну довжину подрібнення 45 мм, при цьому 23 ножі використовуються в комбінаціях 0, 7, 11, 12 або 23. Кожен ніж має пружину, яка захищає його від пошкоджень через випадкове потрапляння сторонніх предметів.

Підрізаюча пластина та ножі, які опускаються гідравлічно, дозволяють швидко позбутися закупорок, не виходячи з кабіни трактора. Після того, як засмічення ліквідовано, пластина разом з ножами повертається в робоче положення.

Пресувальна камера складається з 18 роликів PowerTrack, які формують круглі тюки діаметром 1,25 м і шириною 1,22 м. 18 роликів мають симетричні профілі, які забезпечують виключно високу щільність і надійне обертання тюків при роботі з будь-якими культурами.

Обв'язка сіткою доступна в стандартній комплектації, а обв'язка шпагатом можлива в якості додаткової опції.

Модель FBP оснащена системою Intellewrap від ​​ Kuhn, в якій використовуються вертикально встановлені розтягувачі плівки, які запобігають потраплянню трави між шарами плівки. Пакувальний блок у стандартній комплектації також оснащений датчиком розриву плівки Kuhn, і може бути доповнений 3D пакувальною системою для формування тюків.

Габаритні розміри FBP 3135 складають 6,46 м в довжину, 2,73 м у висоту і 2,99 м в ширину. Вага нетто становить від 5 600 кг,залежно від обраної комплектації.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Kuhn оновила комбінований рулонний прес-підбирач iBIO+.Радимо почитати