Новини

Зрошувальна система українського виробництва успішно пройшла випробування в польових умовах

31 Серпня 2017 129

Зрошувальна машина іподромного типу
Зрошувальна машина іподромного типу
variant-ab.com.ua

Компанія «Варіант Агро Буд» успішно провела випробування першої зрошувальної машини на полях підприємства «МПК «Катеринославський» у Дніпропетровській області. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Керівництво компанії «Варіант Агро Буд» отримало згоду власника «МПК «Катеринославський» виготовити машину під потреби його фермерського господарства. Машина успішно пройшла польові випробування і вже працює на повну потужність.

За технічним завданням «МПК «Катеринославського», перша зрошувальна машина іподромного типу, з внутрішнім розворотом повинна зрошувати поле люцерни в 122 га.

«Параметри поля (ширина — 700 м, довжина — 1 747 м) визначили довжину машини в 350 м. Подача води здійснюється з гідранта за допомогою живильного шланга діаметром 6 дюймів (15,24 см). Обрані і встановлені дощувальники — Senninger i-wobb. Дизель-генератор EuroPower TDE 183 дозволяє отримати економічні витрати дизельного палива (2,8 л/ч). Тип електричного живлення — 380V/50Hz. На машині встановлені колеса 14,9х24 з тракторним протектором», — говорять у компанії.

Зрошувальна машина іподромного типу
Зрошувальна машина іподромного типу

Вперше зрошувальну машину компанія представила в кінці лютого 2017р. на виставці «Зернові технології».

«З підприємством« МПК «Катеринославський» ми співпрацюємо у різних напрямках і нас пов'язує не один рік партнерських відносин. Раніше ми поставляли їм обладнання для тваринництва, силоси для зберігання зернових культур і транспортне обладнання. Ми вдячні за надану нашій компанії довіру», — розповів директор «Варіант Агро Буд» Даниіл Шуфані.

Зрошувальна машина з висоти пташиного польоту
Зрошувальна машина з висоти пташиного польоту

Довідка: «Варіант Агро Буд» пропонуватиме українським аграріям 3 типи зрошувальних машин: фронтальну, кругову і універсальну (іподромного типу).Радимо почитати