Новини

На Битві Агротитанів Kuhn представить агрегати для точного висіву

30 Серпня 2017 96

Механічна зернова сівалка Kuhn Premia 9000
Механічна зернова сівалка Kuhn Premia 9000
agroinfo.com

В рамках виставки-демонстрації техніки «Битви Агротитанів 2017», що відбудеться 7-8 вересня, компанія Kuhn–Україна представить 4 агрегати для точного висіву: зернову сівалку по мінімальній технології 5200, зернову сівалку Premia 9000, посівний комплекс Espro 6000 R та механічну зернову сівалку SDM. Про це повідомляє прес-служба заходу.

Широкозахватна причіпна механічна зернова сівалка Premia 9000 має робочу шину 9 м і працює з тракторами потужністю від 120 к.с.

«Конструкція сошників з гідравлічним довантаженням дозволяє здійснювати посів на високій швидкості зі стабільним витриманням заданої глибини висіву. Робота дозаторів висіву здійснюється завдяки механічному приводу. Сівалка обладнана електронними датчиками ємності бункеру та контролю роботи висівного пристрою», – розповідають експерти Kuhn-Україна.

Механічна зернова сівалка SDM
Механічна зернова сівалка SDM

Що стосується важкої механічної зернової сівалки SDM з міжряддям 17 см, дана модель призначена для посіву по технології no-till. Також на сівалках даного виду встановлена система для внесення сухих мінеральних добрив. Насіннєві баки та баки для добрив вироблені зі спеціального антикорозійного скловолокна, а прямі подаючі патрубки мінімізують ризик забивання.

Пневматичний посівний комплекс Espro
Пневматичний посівний комплекс Espro в роботі

Пневматичний посівний комплекс Espro  для посіву зернових культур з одночасним внесенням добрив у міжряддя або в рядок у базовій комплектації обладнаний системою Isobus, гідравлічною системою Load Sens, а також системою контролю висіву.

Як повідомляють представники компанії, дана модель обладнана сошниками для внесення мінеральних добрив, які змонтовані на поліуретанових блоках Crossflex, що забезпечує постійне внесення добрива на необхідну глибину при високих швидкостях. Також висівний пристрій обладнаний незмінною котушкою з плавним регулюванням робочої зони, а норма висіву визначається радаром швидкості.Радимо почитати