Новини

Лозівські машини виходять на ринок Словаччини

30 Серпня 2017 43

Дискатор «Дукат-5» на виставці Agrocomplex-2017
Дискатор «Дукат-5» на виставці Agrocomplex-2017
lozovamachinery.com

За результатами участі в міжнародній сільськогосподарській і продовольчій виставці Agrocomplex-2017, яка проходила 17-20 серпня у м.Нітра, «Лозівські машини» виходять на ринок Словаччини. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Лозівські машини» вперше презентували енергоефективні агрегати на спеціалізованій виставці і були високо оцінені дилерськими компаніями та аграріями, які відвідали захід.

Експозицію «Лозівських машин» представили інноваційні дискові борони, зокрема, дискатори «Дукат-5» з шириною захвату 5,25 м, створені під найпоширеніші трактори потужністю 150-250 к.с.

За словами начальника відділу продажів Марини Каменєвої, лінійка дискових борін «Дукат» є лідером продажів і займає перше місце по експорту, успішно конкуруючи з зарубіжними аналогами.

 «Кілька великих дилерських компаній заявили про намір стати нашими представниками на ринку Словаччини. Найближчим часом ми будемо мати інформацію про наступні кроки нашої співпраці і обсяги поставок агрегатів «Лозівських машин» в цю країну для реалізації. З огляду на клієнтську базу даних словацьких компаній, ми можемо прогнозувати хороші перспективи на цьому ринку», говорить головний спеціаліст відділу продажів Денис Оськін.

«Лозівські машини» вже провели переговори про співпрацю з дистриб'юторами сільськогосподарської техніки в Словаччині, таким чином, розширюючи географію поставок.Радимо почитати