Новини

ХАРП відновив поставки підшипників на білоруський ринок

29 Серпня 2017 55

Підшипник Harp Agro
Підшипник Harp Agro
upec.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) відновив поставки на свій традиційний ринок — найбільші підприємства сільгоспмашинобудування Білорусі: Гомсельмаш, МТЗ, Бобруйскагромаш, Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів, Амкодор. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Сьогодні ми значно збільшуємо обсяги поставок на дані підприємства Республіки Білорусь, з якими нас пов'язують десятиліття успішної співпраці», — розповідає директор департаменту підшипників Віталій Бугров.

Крім того, в березні поточного року ХАРП почав поставки продукції в Литву. А вже у травні найбільший дилер Балтійського регіону — компанія Jsc Ignera придбала права на ексклюзивну дистрибуцію кулькових і корпусних підшипників Harp Agro в Латвію.

«Таким чином, сьогодні ХАРП успішно експортує свою продукцію на ринок Прибалтики. Також ми бачимо значне зростання обсягів поставок підшипників Harp Agro в країни Східної Європи, а також Румунію, Болгарію, Єгипет, Пакистан, Казахстан та інші країни Азії і СНД. У планах — протягом цього року почати поставки в Чехію, Угорщину, Польщу, Туреччину, Естонію», — розповідає Віталій Бугров.

Освоєна ХАРП інноваційна лінійка закритих підшипників Harp Agro з ущільненням підвищеної герметичності К10 (X-Shield), яка має високі технічні експлуатаційні характеристики і рівень якості, який відповідає кращим світовим стандартам, дозволяє підприємству зберігати традиційні ринки збуту продукції, а також активно просуватися на нові.

Сьогодні фахівці підприємства розширюють лінійку продукції Harp Agro, освоюючи випуск підшипників з індексом К15, К16, К17, К18 і К19, які відрізняються ще більш високими технічними показниками герметичності і надійності за рахунок застосування багатокромкових ущільнень у поєднанні із захисною шайбою.

Освоєні в минулому році серії підшипників YAR, YET, YEL і лінійки корпусних вузлів на базі даних підшипників впевнено збільшують частку своєї присутності в Європі, Прибалтиці та країнах Азії.Радимо почитати