Новини

Case IH представив новий трактор Steiger з безступінчастою трансмісією

29 Серпня 2017 100

Трактор Steiger CVXDrive у полі
Трактор Steiger CVXDrive у полі
agriculture.com

Компанія Case IH обладнала останню серію тракторів Steiger безступінчастою трансмісією CVXDrive. Про це повідомляє agriculture.com 

«Steiger — це перший повнопривідний трактор з шарнірно-зчленованою рамою, оснащений безступінчастою трансмісією і він має найбільшу потужність на ринку,» говорить менеджер з маркетингу тракторів Steiger Мітч Кайзер.

За словами представників компанії, з 100 фермерів, які випробували новий трактор, більшість відмітила економію пального та простоту в експлуатації.

Новий трактор може рухатися зі швидкістю від 0,9 м/хв до 40 км/год. Коли водій обирає необхідну швидкість, CVXDrive автоматично обирає найбільш ефективний діапазон передач.

Елементи управління трансмісією розташовані на багатофункціональному джойстику та дозволяють оператору здійснювати ефективне керування. Оператор може запрограмувати кнопку під одну з трьох попередньо визначених швидкостей. З функцією активної зупинки трактор залишається у одному положенні незалежно від умов, а інтуїтивна педаль газу робить керування трактором схожим на керування пікапом.

Фермери оцінять покращену та зміцнену вісь, систему опалення та кондиціонування повітря, технологію AFS AccuTurn, яскравіші LED-фари та посилені ступиці колес.

Модель Steiger CVXDrive має 17 різних варіацій, зокрема Quadtrac, Rowtrac, колісний та гусеничний варіант, з діапазоном потужності від 370 к.с. до 540 к.с. (максимум 605 к.с.) Нова трансмісія коштує близько $42,000.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Case IH випустила оновлену лінійку тракторів Puma.Радимо почитати