Новини

Підсумки тижня. 21-27 серпня. Українська «Надія» та білоруський суперкомбайн

26 Серпня 2017 74

Трактор із прес-підбирачем
Трактор із прес-підбирачем
Traktorist.ua

«Мотор-січ» презентувала перший вітчизняний вертоліт, Maans похвалився одразу двома новинками, а президент Білорусі пообіцяв створити суперкомбайн.

У Запоріжжі під час чемпіонату України з вертолітного спорту представили перший гвинтокрил вітчизняного виробництва. Модель отримала назву «Надія» і, окрім багатьох інших сфер, може застосовуватися і в сільському господарстві. Тим більше, що компанія вже давно пропонує кілька моделей гелікоптерних обприскувачів для вертольотів Мі-2.

Взагалі, минулий тиждень був багатий на різноманітні інноваційні новинки. Фінська компанія Avant презентувала повністю електричний навантажувач з шарнірно-зчленованою рамою. Нову модель було розроблено спеціально для роботи у місцях, де є обмеження по рівню шуму або заборонені викиди.

Ще одна електрична новинка — компактний трактор від ScoringAg. Ця розробка може працювати як від батареї, так і за рахунок сонячної енергії. Трактор, потужністю 18 к.с., заряджається від звичайної розетки і вже через 8-10 годин готовий знову вирушати в поля.

А от гарвардські вчені показали, що не просто так їдять свій хліб. Британці розробили каучук, який має властивості гідрогелю. Це дозволить шинам, що зроблені з нього, заклеюватися самостійно. Якщо в шині, виготовленій з використанням цього матеріалу, утвориться проріз, він не зникне в той же момент, але він буде затягуватися під час їзди, що дозволить уникнути серйозних пошкоджень.

Але окрім інновацій, були минулого тижня і більш традиційні прем’єри. Так компанія Vermeer представила три нові моделі тюкових пакувальників, а Claas оновив прес-підбирачі Rollant 455 Uniwrap. Остання новинка отримала опцію обгортання тюків плівкою та рампу для завантаження нових рулонів. Дану модель можна будет «помацати» вже на найближчій Agritechnica, але про появу в Україні ще говорити зарано.

Не обійшлося і без знакових подій — німці Amazone продали 10-ти тисячний обприскувач серії UX. Власником ювілейної моделі став німецький фермер, що обробляє 900 га.

Український ринок не був дуже багатим на новини, але компанія Maans порадувала одразу двома прем’єрами. Спочатку в їх лінійці з’явився новий посилений візок для жаток, а за кілька днів — універсальна жатка для соняшника.

Одесити з Veles Agro представили одразу п’ять видів нових катків для дискових борін власного виробництва. Тепер у користувачів продукції виробника будуть розбігатися очі від такого вибору варіантів для ущільнення грунту.

Аграрії, що займаються тваринництвом, у рамках виставки АгроЕкспо зможуть побачити техніку LucasG, яку привезуть до Кропивницького вперше. Французька компанія представить кормозмішувач-кормороздавач Spirmix 120, соломороздавач–подрібнювач C-Kator 63 та кормороздавач–соломораздавач Castor+ 30R.

І на останок повернемося до новин про інноваційні розробки із-за кордону. Президент Білорусі Олександр Лукашенко, під час своїх традиційних оглядин збиральної кампанії, заявив, що конструктори «Гомсельмашу»  працюють над створенням… суперкомбайну! Лукашенко натякнув, що конкретні напрацювання у конструкторів вже є, і що двигуни на цих комбайнах повинні стояти тільки білоруські.

А ми ще раз нагадаємо, що на наступному тижні стартує АгроЕкспедиція «Соняшник 2017», в якій бере участь і Traktorist.ua. Слідкуйте за ситуацією на «соняшних» полях в режимі он-лайн разом з нами!
Радимо почитати