Новини

Фермер з Каліфорнії створив першу вантажівку з електричним живленням

25 Серпня 2017 53

Перша електрична вантажівка на фермі Straus Family Creamery
Перша електрична вантажівка на фермі Straus Family Creamery
treehugger.com

Власник молочної ферми з Каліфорнії Альберт Штраус створив першу електричну вантажівку, яка працює на обслуговуванні його господарства. Про це повідомляє treehugger.com

На втілення цього проекту пішло в цілому 8 років. Альберт разом з місцевим механіком зробили повністю електричну версію вантажівки-тягача International Harvester, яка зараз використовується у зчіпці з кормозмішувачем Kuhn та забезпечує кормом  майже 300 корів. Акумулятори цієї вантажівки заряджаються чистою електрикою, яка генерується метаном, що, в свою чергу, продукується з компосту від тих самих корів.

Найважчою задачею було зробити так, щоб машина могла їхати досить повільно для того, щоб встигати роздавати корм.

«Нам потрібно було встановити дві трансмісії для того, щоб машина могла рухатися з маленькою швидкістю при роздаванні корму, а також розвивати достатньо велику швидкість при переміщенні по території ферми,» говорить Штраус.

Зараз ця електрична вантажівка у зчіпці з кормозмішувачем може вимірювати, змішувати та роздавати корм так само, як звичайний дизельний агрегат, але вона не виділяє вихлопів та не потребує затрат на паливо.

За словами власника ферми, генератор потужністю 80 кВт продукує 28,800 кВт/год чистої електроенергії щомісяця, а також забезпечує господарство гарячою водою. І хоча втілення цього проекту коштувало більше $330,000, за розрахунками ці інвестиції окупляться за 4 роки. Крім того, використання цього виду енергії дозволить економити до $50,000 щороку.Радимо почитати