Новини

Veles Agro представив нові котки для дискових борін Zeus і Kronos

25 Серпня 2017 213

Зубчастий коток
Зубчастий коток
velesagro.com

Компанія Veles Agro представила нові котки, розроблені спеціально для дискових борін Zeus HD і Kronos для різних типів ґрунту. Про це повідомляється на сайті компанії.

Зубчастий коток здійснює всеосяжне зворотне ущільнення по всій площі захоплення. Підходить для важких, кам'янистих ґрунтів. Добре зарекомендував себе в роботі на піщаному ґрунті, оскільки потребує невеликого тягового зусилля. Зубчаста структура розпушує велику фракцію обробленого ґрунту. Цей коток забезпечує рівномірне ущільнення ґрунту з розпушеним верхнім шаром. Він оснащується регульованими задніми чистиками зі зносостійкої спеціалізованої сталі для роботи по вологому ґрунту з великою кількістю пожнивних залишків.

Трубчастий коток — найбільш простий і універсальний коток. Діаметр 580 мм забезпечує високу несучу здатність, а оптимальна кількість поперечних трубок сприяють якісному розпушуванню та формуванню рівномірно ущільненої поверхні.

Кільчасто-шпоровий коток з агресивним профілем великого діаметру 560 мм залишає пухку поверхню ґрунту, стійку до кіркоутворення. Коток розпушує великі фракції, створюючи одночасно смугові ущільнення, що зберігає оптимальну циркуляцію у верхніх шарах ґрунту. Даний коток стійкий на кам'янистих ґрунтах.


Гумово-клиновий коток в більшості випадків оптимальний для вирівнювання поверхні. Діаметр котка становить 580 мм. Коток такого типу формує ущільнені смуги, які сприяють накопиченню вологи і утворенню оптимальної структури ґрунту. Він оснащується регульованими знімними чистиками зі зносостійкої спеціалізованої сталі для роботи по вологому ґрунту з великою кількістю пожнивних залишків.

Сегментний коток складається з пружинних сегментів та сприяє глибокому ущільненню ґрунту. За рахунок конусного виконання пружинних вібруючих сегментів коток очищується самостійно. Сегменти є змінними і виконані зі спеціалізованої сталі. Даний коток також оснащується регульованими змінними чистиками зі зносостійкої спеціалізованої сталі для роботи по вологому ґрунту з великою кількістю пожнивних залишків.

Сегментний коток
Сегментний котокРадимо почитати