Новини

Презентовано систему управління обприскувачем Farmscan Ag 7300

24 Серпня 2017 79

Система Farmscan Ag 7300
Система Farmscan Ag 7300
farmscanag.com

Компанія Farmscan Ag представила систему керування обприскувачем 7300. Про це повідомляє 
weeklytimesnow.com.au

Вбудована в кабіну система здійснює моніторинг та контроль руху добрива на під'єднаних обприскувачах.

Кольоровий графічний сенсорний дисплей діагоналлю 12,2 см оснащений GPS та відображає поточну інформацію по кожному з резервуарів для добрив. Цей модуль з'єднаний з клапаном на обприскувачі, який регулює потік, і може автоматично регулювати швидкість руху відповідно до встановлених оператором показників.

Система контролює швидкість роботи розбризкувача та потоку рідини для підтримання необхідної норми внесення кг/га, а також дозволяє повністю вимкнути будь-який резервуар чи форсунку або використовувати їх тільки наполовину.

При роботі на різних типах ґрунту норма та ширина внесення можуть бути збільшені або зменшені вручну.

Попереджувальний сигнал для оператора можна встановити та активувати у випадку, якщо рівень матеріалу у резервуарі знаходиться нижче сенсора.

Цей сенсор можна встановити у тому місці, де потрібен особливий контроль і де він зможе попередити оператора про несправність або закупорку.

Стандартний колісний сенсор використовується для визначення швидкості руху агрегату. В якості альтернативи для визначення цієї інформації можна використовувати GPS.

В системі записується інформація про оброблену територію та використаний матеріал для кожної ділянки, а також ведеться запис загальної кількості використаного матеріалу в тоннах та обробленої площі за сезон. Через USB-порт можна завантажити всю інформацію на комп'ютер.

Система Farmscan Ag 7300 коштує від $5300.Радимо почитати