Новини

Маанс презентував жатку для збирання соняшника

22 Серпня 2017 122

Жатка Maans S940 «Соната»
Жатка Maans S940 «Соната»
maans.com.ua

ПП «ВКО «Маанс» представило жатку для збирання соняшника Maans S940 «Соната» з робочою шириною 9,4 м. Про це повідомляється на сайті компанії.

Жатка для збирання соняшника  є універсальною жаткою суцільного зрізу для збирання врожаю незалежно від ширини посівів. За допомогою цієї жатки можна збирати культуру з міжряддями від 40 до 75 см.

Висота та швидкість мотовила налаштовується прямо під час збирання урожаю з кабіни комбайна. Залежно від висоти соняшника можна налаштувати висоту зрізу і прохідність матеріалу до жатки.

Шнек має продуману конструкцію без додаткових з'єднань і кріплень та спеціально підібраний розмір, що гарантує високу прохідність соняшникових кошиків за будь-яких умов.

Всі приводні вали виготовлені зі спеціального сплаву та пройшли обробку, яка підвищує зносостійкість і довговічність. Жатка має ріжучий брус і привід виробництва компанії Schumacher. Розділювачі мають конструкцію, яка виключає втрати, і також виготовлені зі зносостійкої сталі. Привід подаючого шнека оснащений обмежувачем крутного моменту для захисту від потрапляння сторонніх предметів і запобігання поломки обладнання.Радимо почитати