Новини

ScoringAg створив електричний трактор для маленьких ферм

22 Серпня 2017 127

Електричний трактор ScoringAg
Електричний трактор ScoringAg
scoringag-equipment.com

Новий компактний трактор, який може працювати як від батареї, так і від сонячної енергії, був спеціально розроблений для використання на маленьких фермах. Про це повідомляє freshplaza.com

Цей екологічно чистий трактор є рішенням багатьох проблем, з якими сьогодні стикається малий фермер. Ширина агрегату становить всього 100,62 см, він має передню та/або задню зчіпку та може бути додатково оснащений набором штовхачів.

Унікальність цього трактора полягає в тому, що він не забруднює навколишнє середовище, не потребує заміни мастила та часу для прогріву двигуна. Він має достатньо потужності та обладнаний фарами та катафотами для роботи рано вранці, ввечері або вночі.

Трактор оснащений 18-сильним електричним двигуном потужністю 36 В з вентиляторним охолодженням. В комплекті з трактором йде зарядний пристрій, який дозволяє продовжити термін служби батареї. Також доступна опція заряджання батарей від сонячної енергії. Батареї можна зарядити і традиційним способом, увімкнувши в розетку.

Повна зарядка займе 8-10 годин. Всі 6 акумуляторних батарей глибокого заряду потужністю по 6 В розміщені на буксирувальній рамі трактора для забезпечення максимального зчеплення на нерівній поверхні.

Даний трактор сумісний з обладнанням для здійснення підготовки грунту, посіву, обробітку та обприскування. Стійка для зберігання ручного інструменту також полегшує роботу.

Разом з батареями трактор важить близько 415 кг.Радимо почитати