Новини

Нібулон отримав партію вантажних автомобілів Scania

22 Серпня 2017 99

Вантажівки Scania
Вантажівки Scania
news.infocar.ua

Вантажівки були придбані за програмою Scania SilverLine, яка передбачає покупку техніки за допомогою лізингу, а також включає сервісний контракт, навчання водіїв, систему моніторингу автопарку. Про це повідомляє news.infocar.ua

«Стратегічне партнерство між компаніями ТОВ СП «Нібулон» та ТОВ «Сканія Україна» розпочалося ще в 2010 році, коли була поставлена ​​перша партія автомобілів Scania, — розповідає керівник регіональних та оптових продажів ТОВ «Сканія Україна» Валерій Островський.

Вантажні автомобілі оснащені автоматичною системою перемикання передач Scania Opticruise, яка зменшує вплив водія на показники витрати палива. Високі спальні кабіни мають підвищений рівень комфорту, а двигуни відповідають екологічним нормам Євро 5 (з системою очистки SCR).

Крім того, на борту встановлена ​​система моніторингу автопарку, яка стежить за всіма основними показниками вантажівки та стилем управління водія. Також ця система допомагає підвищувати продуктивність перевезень та оптимізувати експлуатаційні витрати. Сервісний контракт дозволить підтримувати техніку в належному технічному стані, що, в свою чергу,  має забезпечити безперебійну доставку вантажів.

Фінансування на 15 автомобілів Scania надала компанія «Сканія Кредит Україна», яка входить до Scania Group.Радимо почитати