Новини

Омелян заявив про необхідність будівництва бетонних доріг в Україні

21 Серпня 2017 65

Міністр інфраструктури Володимир Омелян
Міністр інфраструктури Володимир Омелян
versii.if.ua

Наступний рік має стати роком будівництва бетонних доріг в Україні. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання Уряду, яке відбулось 18 серпня 2017 року, як повідомляється на сайті Міністерства.

«Будівництво бетонних доріг запускає багато інших галузей промисловості в Україні. Це дасть додатковий стимул для розвитку регіонів, портів, створить додаткові робочі місця, а також забезпечить довговічність цих доріг. Мова йде,  насамперед,  про Південь і Схід України», — наголосив Володимир Омелян.

 За словами Міністра інфраструктури, ключовим  для успішності  дорожньої реформи є  системність підходу та стабільність фінансування.

«В 2016 році ми заявили, що дороги — це пріоритет. Ми дотримуємося свого слова. 1 тис. км було відремонтовано у минулому році, більше 2 тис. км, сподіваюсь, нам вдасться відновити цьогоріч. Ми оголосили 2017 рік  роком відновленням мостів. Понад 80 мостів буде відновлено, і цю тенденцію буде збережено на наступні роки», — заявив очільник Міністерства.

Володимир Омелян переконаний, що відновлення інфраструктури Донбасу є надзвичайно критичним. Для цього потрібно зайнятися розбудовою автошляхів, нових залізничних сполучень, а в подальшому і авіасполучень. Для цих цілей необхідно задіяти додаткові ресурси.Радимо почитати