Новини

Прес-підбирач Rollant 455 Uniwrap оснастили новою системою обгортання

21 Серпня 2017 55

Прес-підбирач Rollant 455 Uniwrap
Прес-підбирач Rollant 455 Uniwrap
claas.co.uk

Компанія Claas презентувала нову систему обгортання тюків для прес-підбирачів Rollant 455 Uniwrap. Вперше, окрім традиційного обгортання рулонних тюків сіткою, стала доступна нова опція — обгортання плівкою. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В стандартній комплектації нових рулонних прес-підбирачів буде доступна ще одна функція — рампа для зручного завантаження нових рулонів, що знаходитиметься збоку машини.

Процес обгортання плівкою ідентичний сітковому обгортанню, різниця лише у матеріалі. Коли тюк у пресувальній камері досягає необхідного розміру, він автоматично обгортається плівкою (до 8 шарів). На відміну від сіткового обвязування, плівка на кілька сантиметрів виступає за краї тюка.

Кожен користувач може самостійно визначати, в скільки шарів плівки потрібно обгортати тюк. Чим безпечніші умови у сховищі, тим менше шарів плівки необхідно. Кількість шарів може варіюватися від 1,2 до 8 і ці показники можна налаштовувати самостійно прямо з кабіни трактора.

Окрім очевидної економії матеріалу, ще однією перевагою плівки перед сіткою є те, що у першому випадку у тюку залишається мінімальна кількість кисню, що сприятиме меншому рівню ферментації.

Для клієнтів, які віддають перевагу використанню різних систем обгортання, доступна опція швидкого перемикання між сіткою та плівкою. Водій може змінити налаштування на терміналі в кабіні та завантажити необхідну кількість матеріалу в прес-підбирач. Подача плівки та запуск процесу обгортання відбувається автоматично.

Для полегшення процесу завантаження нового рулону плівки або сітки до прес-підбирача в стандартній комплектації доступна складна рампа, розташована збоку машини. Вона дозволяє швидко та легко завантажувати рулони вагою до 50 кг до машини.

В компанії рекомендують використовувати плівку Claas Coatex, яка має рулон довжиною 2000 м, ширина плівки складає 1,4 м, а товщина 17 мкм.

Новий прес-підбирач Rollant 455 Uniwrap буде представлений на виставці Agritechnica та доступний для продажу з наступного року.Радимо почитати