Новини

Підсумки тижня. 14-20 серпня. Тваринники рятують ринок сільгосптехніки

19 Серпня 2017 91

Підсумки тижня 14-20 серпня у світі сільгосптехніки
Підсумки тижня 14-20 серпня у світі сільгосптехніки
Traktorist.ua

Гіганти ринку сільгосптехніки відзвітували про ріст попиту на обладнання для тваринництва, John Deere та Claas майже одночасно представили нові прес-підбирачі, а в Україні почала працювати програма компенсації за купівлю вітчизняного обладнання.

- Компанії AGCO, Kuhn Group та Deutz Ag відзвітували про свої фінансові успіхи в першій половині поточного року. Три виробники показали ріст прибутків, не дивлячись на зниження попиту на техніку для рослинництва в останні роки. Ринок сільгосптехніки рятують тваринники. Стабілізація світових цін на м’ясо та постійний розвиток молочної продукції стимулює попит на обладнання для заготівлі кормів та сінажу. Але ж ціни на зернові залишаються нестабільними, тому наприкінці року побачимо, чи допоможуть тваринники залишитися з прибутками виробникам сільгосптехніки.

- Із оновлень цього тижня варто виділити нові лінійки прес-підбирачів від John Deere і Claas. Американський виробник презентував серію рулонних прес-підбирачів V400 з пресувальною камерою змінного об'єму, яка замінить моделі 800 та 900. Лінійка представлена як обладнанням для малих господарств (V451G, що може заготовити 5 тис. тюків за сезон), так і для великих сільгоспвиробників (V451R та V461R з продуктивністю 140 тюк./год.).

- А от серія Quadrant від Claas може похизуватися інтегрованою системою зважування тюків, високоякісною системою LED-освітлення та висувним ящиком для ножів. Таке оновлення скорочує час очистки та заміни ножа до 15 хвилин!
Крім того, німецький виробник пообіцяв показати на цьогорічній Agritechnica новий телескопічний навантажувач Scorpion. Новинка буде цікава зокрема тим, що була розроблена у тандемі з компанією Liebherr, яка спеціалізується на будівельній техніці та морозильному обладнанні. Новий партнер Claas відомий своєю любов’ю до великих форм — кілька моделей кранів та кар’єрних вантажівок виробника мають рекордні розміри, тож робота над відносно компактними «скорпіонами» викликає інтерес.

- Українські компанії також надали низку інформаціних приводів. «Цеппелін Україна» відкрила новий дистриб’юторський центр в Одеській області. В сервісному центрі можна знайти шоурум, ремонтну майстернею і склад запчастин. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ. де і знаходиться центр, можна побачити і навіть «помацати» ​​дорожньо-будівельну техніку від Caterpillar і SEM, трактори і комбайни Fendt, а також різноманітне причіпне обладнання.

- Холдинг «Агро-Союз» випустив нову модель посівного комплекса PonTerra для ринку Казахстану. Але дана модель, за словами представників компанії, вже зацікавила українських та російських аграріїв, а значить скоро зможемо її побачити і на наших полях.
Гарні новини для фанатів вітчизняної техніки — дві перші агрокомпанії незабаром отримають понад 390 тис. грн компенсації вартості придбаного обладнання з держбюджету. Це стало можливо завдяки програмі придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, анонсованої у березні цього року. Аграрії зможуть отримувати до 20% компенсації вартості. Всього ж станом на початок липня на програму виділено 550 млн грн.

- Хтось купує техніку, а хтось власноруч її створює і вдосконалює. Так фермер із Чернігівщини Ігор Дугинов створив мотоблок, що живиться сонячною енергією. Тепер затрати на ПММ можна не включати в собівартість продукції :) Плани у пана Ігора грандіозні, адже вслід за мотоблоком він хоче перевести на сонячну енергію цілий трактор.

Андрій Губін, Traktorist.uaРадимо почитати