Новини

Друге покоління Range Rover Evoque з’явиться у 2019 році

18 Серпня 2017 93

Кросовер Range Rover Evoque
Кросовер Range Rover Evoque
motor1.com

З’явилася перша інформація про новий Range Rover Evoque. Компактний кросовер Range Rover Evoque другого покоління планують представити на початку 2019 року, як повідомляє autoexpress.co.uk

Виробники не планують радикально змінювати дизайн, який мав автомобіль останні шість років, проте він отримає ряд стилістичних рішень від Range Rover Velar, який буде випущений раніше.

Range Rover Evoque 2019 збереже платформу D8 нинішньої моделі, але його колісна база буде збільшена на 20 мм. Зокрема, можуть з’явитися втоплені у кузов дверні ручки. Тридверний варіант моделі поки що під питанням. Найімовірніше, новий Range Rover Evoque отримає віртуальну панель приладів, а на центральній панелі встановлять пару сенсорних дисплеїв.

Новинка також буде оснащена функцією напівавтоматичного руху. Кросовер Range Rover Evoque будуть оснащувати дволітровими дизельними двигунами сімейства Ingenium потужністю 148 к.с., 178 к.с. та 237 к.с., а також бензиновими версіями на 150 к.с., 180к.с. та 240 к.с. На вибір доступна шестиступінчаста механічна або девятиступінчаста автоматична коробка передач.

Об'єм продажів моделі першого покоління склав більше 600 тис. одиниць з моменту виходу в 2011 році.

Вартість новинки в стандартній комплектації становитиме близько £32,000, а більш персоналізована та технологічно наповнена версія коштуватиме до £60,000.
Радимо почитати