Новини

John Deere презентував нові прес-підбирачі серії V400

18 Серпня 2017 112

Прес-підбирач John Deere V451M
Прес-підбирач John Deere V451M
profi.com

Компанія John Deere презентувала нову серію рулонних прес-підбирачів V400 з пресувальною камерою змінного об'єму, яка замінить існуючі моделі 800 та 900. Про це повідомляє сайт profi.com.

Серед нових основних функцій, зокрема, більш потужна зварена рама, підбирач більшого діаметру та шнековий ротор для кращого підбирання матеріалу. Щодо інших оновлень, то це більші приводні ланцюги, великі роликопідшипники, нова система ущільнення тюків та сталеві роторні зубці Hardox

Модель базової комплектації V451G орієнтована на невеликі та змішані ферми. Вона має підбирач 2,2 м з чотирма 5-міліметровими зубцями та здатна продукувати до 5000 тюків сіна та соломи за сезон. 

Моделі середньої комплектації V451M та V461M можуть продукувати 5-10 тис. тюків сіна, соломи та сінажу за сезон. В стандартній комплектації обидві моделі серії M мають такий же підбирач, як і на моделях G, але його можна замінити більш потужним підбирачем з п'ятьма 6-міліметровими зубцями.

В стандартній комплектації моделі V451R та V461R мають підбирач з п'ятьма зубцями та орієнтовані на великих виробників та підрядників. Заявлена продуктивність цих прес-підбирачів становить до 140 тюків/год, вони мають систему швидкого вивільнення, яка була вперше представлена в 2012 році на рулонних прес-підбирачах серії 900.

Прес-підбирачі серії V400 оснащені новою пресувальною камерою, яка має шість рівних ременів та три агресивні ролики. В компанії стверджують, що нова конструкція забезпечує високу продуктивність на будь-якій культурі та якісне тюкування за будь-яких умов.

Ще однією ключовою функцією є щільність тюків, яка досягається завдяки системі подвійного пресування. Варіантів обвязування декілька — тільки сітка або сітка і шпагат. Всі моделі сумісні з системою обвязування B-Wrap, стійкою до погодних умов.

Залежно від моделі доступний ряд моніторів BaleTrak. З монітором високої специфікації BaleTrak Plus прямо з кабіни можна здійснювати контроль над щільністю та розміром тюка, тиском та діаметром, а також обирати ножі. Моделі серії R сумісні з терміналом Isobus та можуть керуватися з кабіни через монітор GreenStarРадимо почитати