Новини

Claas презентував оновлені тюкові прес-підбирачі Quadrant

18 Серпня 2017 89

Прес-підбирач Quadrant 5300
Прес-підбирач Quadrant 5300
claas-group.com

Компанія Claas презентувала ряд нових функцій для тюкових прес-підбирачів серії Quadrant, які будуть доступні в наступному сезоні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Моделі Quadrant 4200, 5200 та 5300 будуть оснащені, зокрема, інтегрованою системою зважування тюків та високоякісною системою LED-освітлення. Крім того, тепер модель Quadrant 4200 буде обладнана висувним ящиком для ножів.

Інтегрована система зважування тюків — це функція, яка буде корисна для всіх фермерів та підрядників, які бажають контролювати якість процесу тюкування. Зважування відбувається автоматично в рамках процесу тюкування. Тюки можна зважувати на швидкості до 20 км/год, а максимальна величина похибки при зважуванні за нормальних робочих умов становить +/-5 кг.

На оновлених моделях водій може переглянути вагу кожного тюка прямо з кабіни на дисплеї терміналу Isobus. Крім того, всі дані щодо ваги тюків зберігаються відповідно до роботи або місця, оскільки ці дані є дуже важливими для підрядника при виставленні рахунку замовнику.

В якості додаткового сервісу, через систему телематики Claas Telematics можна використовувати дані про вагу тюків для генерування інформації про загальну кількість врожаю на полях та окремо по кожному полю. Відображатиметься інформація про місце розташування тюка, його вага та рівень вологості.

Опціонально моделі Quadrant 4200, 5200 та 5300 можуть бути оснащені високоякісною системою LED-освітлення, яка складається з 7 додаткових фар. Ці фари розташовані на основних елементах прес-підбирача, зокрема, на дишлі, на маховику, на подаючій граблині та пресувальній камері, що забезпечує зручність експлуатації та технічного обслуговування при роботі вночі.

Прес-підбирач Claas Quadrant

Прес-підбирач Quadrant 4200 також може бути додатково оснащений висувним ящиком для ножів, який добре зарекомендував себе та вже входить у стандартну комплектацію моделей Quadrant 5200 та 5300.

Можливість просто витягнути цей ящик різко скорочує час, необхідний для чищення та повної заміни ножа — від однієї години до приблизно 15 хвилин. Ця опція стане у пригоді підрядникам, особливо у розпал сезону, полегшить процес обслуговування ножів, підвищить якість подрібнення та продуктивність.

Нові функції будуть доступні вже у 2018 році.Радимо почитати