Новини

Kuhn додав до лінійки Primor напівнавісну версію видувача соломи

17 Серпня 2017 51

Видувач соломи Kuhn Primor 2060 M
Видувач соломи Kuhn Primor 2060 M
agrimachinerynews.com

Компанія Kuhn Farm Machinery розширила лінійку кормороздавачів та видувачів соломи, додавши напівнавісну версію машини Primor 2060 M. Про це повідомляє agrimachinerynews.com

Раніше цей агрегат був доступний у навісній та причіпній версії. Новий напівнавісний агрегат Primor 2060 M має задній міст з гідроприводом для піднімання та опускання машини, що забезпечує простіше завантаження та дозволяє регулювати висоту розкидання.

Ємність машини Primor 2060 M становить 2 м3 та може утримувати один квадратний тюк (1,3 мХ1,2 мХ2,70 м) або один круглий тюк до 1,8 м у діаметрі. Завдяки гідроциліндрам бункер та задній борт вантажопідйомністю 1,2 т можна опустити до рівня поверхні для легшого завантаження, навіть у зчіпці з трактором малої потужності.

Максимальну висоту видування матеріалу можна регулювати в діапазоні між 2,65 м та 2,8 м.

Нова машина в стандартній комплектації обладнана інтуїтивно зрозумілими та простими елементами управління, а також використовує перевірену систему зчеплення Polydrive, яка дозволяє активувати подаючий ротор, не зупиняючи при цьому ВВП трактора. Систему приводу також можна швидко вимкнути, не зупиняючи ВВП.

Подаючий ротор має великий діаметр, 38 ножів, забезпечує високу пропускну здатність матеріалу та рівномірне подрібнення всіх видів кормової продукції, зокрема, сіна, соломи та сінажу. П'ять регулювальних зубців забезпечують рівномірну подачу матеріалу до турбіни, яка оснащена 8 прикрученими лезами (два довгих та два коротких).

Видування подрібненого матеріалу здійснюється через верхню турбіну. На праву сторону матеріал видувається на 18 м, а на ліву сторону — на 13 м. Поворотна турбіна доступна опціонально.Радимо почитати