Бренди

WM Kartoffeltechnik

Німецьке підприємство WM Kartoffeltechnik GmbH & Co. KG — один зі світових лідерів в області інноваційної техніки для обробітку та збирання картоплі та овочів.

Фірма заснована в 1950 році і має багату історію і солідний досвід в сфері виробництва і поставок машин для виробництва та збирання картоплі в світовому масштабі. В останні п'ять років фірма розширює свій ринок по збуту в країнах СНД.

У багатьох країнах світу продукція фірми WM Kartoffeltechnik GmbH & Co. KG заслужено користується зростаючим попитом. Техніка, вироблена фірмою і запропонована клієнту відповідає всім вимогам.

З 1982 року фірма вийшла на серійне виробництво картоплезбирального комбайна з боковим підкопуванням. А вже в 1993 році був розроблений і запропонований покупцеві, і підготовлений до серійного випуску перший причіпний дворядний картоплезбиральний комбайн з боковим підкопуванням UB 2733.

У 1993 році DLG завод був представлений до нагороди за інноваційну техніку. В цьому ж році фірма купує завод Weimar-Werk в Тюрін. А в 1997 році фірмі присвоюється звання Професіонала у виробництві комбайнів з боковим підкопуванням.

З 2003 року фірма починає просування свого бренду — WM Kartoffeltechnik. А вже з 2007 року починає виробництво картопляної техніки в Пенінг Pöning (Poening) і в 2008 році вступає до групи Haller Gruppe (Галлер Груп) Hatec GmbH Harain Maschinenbau GmbH.

На території Німеччини фірма має широку розгалужену мережу своїх представників з продажу картопляної техніки. Представники фірми широко практикують прийом старої техніки виробництва будь-яких марок, моделей і фірм в замін купівлі нової. Надалі стара техніка піддається ремонту і передпродажної підготовки.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
42 000

Картоплезбиральний комбайн WМ 8500 2009 р.

Стан: Б/в


Київська область