Бренди

Варіант Агро Буд

ТОВ «Варіант Агро Буд» — українська металообробна компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво обладнання для АПК: обладнання для зберігання зерна, свинокомплексів та молочно-товарних ферм, а також універсальних дощувальних машин.

Завод входить у виробничу корпорацію з десяти підприємств, які займаються обробкою металу і виготовленням обладнання для його обробки.

На рахунку компанії вже більше 100 реалізованих об'єктів на території України, на яких встановлено обладнання «Варіант Агро Буд». Це і невеликі елеватори, і великі об'єкти, а також портові термінали. Протягом останніх двох років стали для компанії дуже успішними у виробництві силосів. Виробничу потужність підприємства збільшили на 40%, понад 100 нових співробітників взяли на роботу. З'явилися нові замовники — великі сільгоспвиробники. За один рік вдалося освоїти три нових напрямки. Було запущено виробництво транспортерів, шнеків, норій.


Крім того, «Варіант Агро Буд» став першою українською компанією, яка запустила у виробництво силос з діаметром 32 м і висотою 41,5 м.

За період здійснення своєї діяльності ТОВ «Варіант Агро Строй» заслужила довіру сотень замовників, серед яких багато великих будівельно-монтажних організацій, промислових підприємств, торговельних компаній і фермерських господарств України та інших країн.