Бренди

Valpadana

Сім'єю Stefani в 1935 році в місті Сан-Мартіно-ін-Ріо, район Реджіо Емілія, Італія була заснована компанія Valpadana. Основним напрямком роботи підприємства було виробництво дрібної сільськогосподарської техніки.

1954 рік став знаковим для напрямки розвитку компанії. Valpadana представила на ринку моторизовані косарки А54.

А вже в 1959 році в селищі Lemizzone, що розташоване в одному кілометрі від San Martino In Rio, в урочистій обстановці було відкрито новий завод Valpadana. А в наступному році з конвеєра заводу сходить перший серійний чотириколісний трактор Валпадана.

Це були невеликі спеціалізовані моделі для роботи в садах і виноградниках. Моделі тракторів були настільки вдалими, що вже через кілька років стали дуже популярними серед тракторів з малої і середньої потужності. Число робочих на заводі склало 300 чоловік. Оборот компанії досяг 40 мільярдів лір, що приблизно становило 23 млн. доларів.

У 1966 році Valpadana в особі родини Stefani за сприяння сімей Prandi і Pederzoli було створено дочірнє підприємство S.E.P. В цю компанію перейшло виробництво газонокосарок, мотокультиваторів і іншої моторизованої сільськогосподарської і садової техніки. В даний час на цьому підприємстві працює 400 чоловік, а виробничі потужності розміщені в Сан-Мартіно-ін-Ріо.

Наступним досягненням Valpadana можна вважати створення в 1988 році трактора з реверсивним приводом і платформою управління, яка мала можливість розвертатися на 180°. Завдяки цьому трактор став набагато функціональнішим і міг працювати з найрізноманітнішим навісним обладнанням, недоступним іншим моделям. Ця модель трактора стала новою точкою відліку в малої механізації дев'яностих роках минулого століття.

На початку 90-х років в лінійку техніки Valpadana становили пристрої з потужністю від 5 до 80 кінських сил. І приблизно в цей же час компанія виходить на міжнародний ринок, як виробник міні-техніки для потреб сільського господарства.

У 1995 році компанія ставати частиною холдингу Морра — ARGO SpA, за допомогою покупки Valpadana компанією Landini, яка є частиною холдингу. Наслідком покупки стало початок розширення виробництва компактних спеціалізованих тракторів (серій 9500 і Юпітер) з потужністю в межах 35-50 к.с.

Початок нового тисячоліття для Valpadana було відзначено розширенням виробництва і презентацією тракторів в семи нових діапазонах.

У 2003 з'явився новий модельний ряд тракторів Valpadana Isodiametrici з системою реверсивного приводу. Це була перша модель з реверсним приводом в такому діапазоні тракторів.

У 2006 році модель Isodiametric отримала нові серії: 6500 і 6575 з 4-х циліндровим турбованим дизельним двигуном John Deere з потужністю 66 к.с. оснащеним гідроприводом. Також в цьому році світ побачили трактори нової серії 1400 оснащені 3-х циліндровим двигуном Perkins з потужністю 26 к.с. Це найменша модель серед тракторів з гідростатичною трансмісією і реверсним приводом.

2007 рік. Тривають роботи над моделлю 9000 серії, верхньою частиною модельного діапазону тракторів Valpadana. Також створена нова серія тракторів малої і середньої потужності — 4500.

На виставці EIMA 2008 Valpadana представила перший трактор серії 9600 з потужністю до 100 к.с. оснащеним 3,3 літровим двигуном виробництва Cummins. Трактор оснащений електрогідравлічним приводом. В цей же час інтенсивно розвиваються моделі з однаковими передніми і задніми колесами серій 4500 і 6400.

У 2009 році серія VP6600 виходить з двигуном, який відповідає стандарту Євро-3. Серія VP6400 виходить в версиии ISM з потужністю 47 і 60 к.с.

У 2010 році запускається серія VP9600, двигун якої працює на природному газі. Ця модель була нагороджена на виставці EIMA в тому ж році. Нова серія 4600 виходить в 2012 році маючи три моделі з потужністю від 25 до 47,5 к.с.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр