Бренди

Техкомплект

Завод Спецтехніки «Техкомплект» почав свою діяльність в 1998 році і встиг зайняти лідируючі позиції на автомобільному ринку України і на сьогоднішіній день, є єдиною в Україні виробничою компанією, яка має все необхідне обладнання і документи для установки автогідропідйомників на шасі автомобілів.

Компанія здійснює розробку, випуск, продаж, обслуговування і ремонт спецтехніки та автогідропідйомників. Застосовувані компанією технології є інноваційними, а продукція — висококонкурентна.

Виробництво і продаж спецтехніки в Україні здійснюється на базі автомобілів МАЗ, ГАЗ, УАЗ, Iveco, Hyundai, Isuzu, Тata. Базові моделі добре зарекомендували себе в роботі з урахуванням різноманітних дорожніх і погодних умов. Якість автотехніки підтверджено постійним попитом і лояльністю клієнтів.

«Техкомплект» пропонує великий перелік продукції і має гнучкі можливості щодо проектування і випуску спеціалізованих автомобілів. В асортиментному ряді заводу представлені автомобілі МАЗ, ГАЗ, УАЗ, автогідропідйомники, самоскиди, аварійно-ремонтні автомобілі. Крім цього, потужності підприємства дозволяють займатися проектуванням спеціально обладнаних автомобілів, створених за вимогами замовника — вахтових автобусів, лабораторій, швидкої допомоги, інкасаторських автомобілів, фургонів і іншої техніки.

Завод забезпечує базові поставки техніки комунальним підприємствам, відомствам, силовим структурам, енергетичним підприємствам, установам охорони здоров'я, а також приватним особам і організаціям України.