Бренди

TeeJet

Американська компанія TeeJet — світовий лідер з виробництва комплектуючих для обприскувачів, комп'ютерних систем для автоматичного управління розпиленням, GPS навігаторів, систем паралельного водіння для сільськогосподарського призначення.

TeeJet Technologies виробляє широку лінійку продуктів, включаючи світлові навігаційні системи, системи контролю обприскування, сумісні з ISOBUS робочі комп'ютери/контролери, допоміжні системи автоматичного підрулення і інші компоненти точного землеробства, а також сільськогосподарські розпилювальні насадки для різних обробок гербіцидами і фунгіцидами, компоненти штанги, розподільники/маніфольди, фільтри, брандспойти для обприскування і датчики швидкості.

У технологіях TeeJet єдиний акцент робиться на технологію застосування. Компанія TeeJet Technologies і її продукція є невід'ємною частиною сільського господарства з того моменту, як в 1940-х роках на ринку з'явилися перші засоби для захисту врожаю. Системи управління TeeJet одні з перших були оснащені електронікою в сільському господарстві. Цей досвід в області розпилення, внесення добрив і посіву означає, що ніяка інша компанія не забезпечить більш високу якість продуктів і технічних рішень для вашого бізнесу.

TeeJet пропонує інноваційне лідируюче в даній галузі обладнання.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
63 990 грн

Система паралельного водіння Centerline Matrix 570G 2019 р.

Стан: Новий


Кіровоградська область

31 990 грн

Система паралельного водіння Centerline 220 2019 р.

Стан: Новий


Кіровоградська область

44 500 грн

Система паралельного водіння Matrix 430 2018 р.

Стан: Новий


Вінницька область

Договірна ціна

Система паралельного водіння Matrix 430

Київська область

Договірна ціна

Система паралельного водіння Matrix PRO 570GS

Київська область

Договірна ціна

Система паралельного водіння Matrix PRO 570G

Стан: Новий


Львівська область