Група компаній TDC з'явилася на українському ринку трохи більше десяти років тому. На сьогоднішній день компанія глибоко інтегрувалася в український ринок в усіх напрямках своєї діяльності: продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування нової спецтехніки, продаж запчастин і проведення ремонтних робіт.

В 2018 році компанія розпочала власне виробництво сільгосптехніки, а саме навантажувачів під торговою маркою TDC.

У структурі компанії функціонують підрозділи, які відповідають за аналіз глобального ринку спецтехніки, логістику міжнародних поставок, як нової техніки, так і запчастин до неї безпосередньо від заводів-виробників.

На сьогоднішній день група компаній TDC має партнерські відносини з виробниками Weichai, SDLG, Andoria, Howo Sinotruk, Dingsheng, Tiangong, Lonking.

TDC також виконує ремонт і забезпечує запчастинами техніку і агрегати таких виробників як: Cummins, Deutz, Perkins, Bosh, Caterpillar, JCB, Case, Liebherr, Hitachi, Komatsu, Hyundai, Johne Deere, New Holland, Volvo, Dressta, Stalowa Wola, Mista, Bumar, Wola-H, Warynski, Linde, Bomag, Kobelco, Zettelmeyer, O&K, Atlas, Mielec Diesel, Tatra, Zetor, Detva, ZTS, ZF.

Група компаній має в Україні 6 представництв:

  • Центральний офіс в м Бровари;
  • Філія в м. Хмельницький;
  • Філія в м. Дніпропетровськ;
  • Філія в м. Одеса;
  • Філія в м. Івано-Франківськ.

ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» має все необхідне для підтримки репутації солідного і надійного партнера: сучасний цех по ремонту, першокласне обладнання, регіональні склади запчастин, численний штат інженерних і технічних фахівців.

Сервісне обслуговування розвивається в двох напрямках: — вирішення проблеми в день звернення, мінімізація простою обладнання в ході експлуатації, ремонту і ТО, і — підготовка та вдосконалення фахівців.

Офіційний сайт компанії: tdc.ua