TAFE (Tractors and Farm Equipment) — індійський виробник тракторів, зареєстрований в 1960 році в Ченнаї, з річним оборотом 93 млрд рупій (2014-15). Третій за величиною виробник тракторів у світі та другий за величиною в Індії. TAFE володіє близько 25% ринку індійської тракторної промисловості з продажем більше 150 000 тракторів (вітчизняних та міжнародних) щороку.

Партнерство TAFE з корпорацією AGCO і брендом Massey Ferguson вже більше 55 років є прикладом його прихильності побудови довгострокових відносин із зацікавленими сторонами за допомогою чесних та етичних ділових практик.

Компанія TAFE заслужила довіру клієнтів завдяки своєму асортименту продуктів, які широко визнані за їхню якість та низьку вартість. Сильна дистриб'юторська мережа з більш ніж 1000 дилерів ефективно підтримує три знакові трактори TAFE марки Massey Ferguson, TAFE та Eicher. TAFE експортує трактори, як у партнерстві з AGCO, так і самостійно, у ферми в більш ніж 100 країнах, включаючи розвинені країни Європи та Північної та Південної Америки.